Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbi nevek mennyire...

Az alábbi nevek mennyire vállalhatóak/"normálisak"? Mennyire gyakoriak?

Figyelt kérdés

Vezetéknév: Szelezsán


Leon, Szaniszló, Hunor, Joakim

Magdolna, Nikolett, Mercédesz, Zsófia


2017. nov. 3. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Hunor és a Zsófia szép név. A Nikolett és a Magdolna vállalható. A többi nagyon szörnyű.
2017. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár ehhez a családnévhez egyik sem illik.
2017. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A Leon és a Hunor valamennyire pastol, a Szaniszló semmi esetre sem, a Joakim meg nem tetszik a vezetéknévhet, emellett az utóbbi kettö túl hosszú is hozzzá.


A lányneveknél mindegyik hosszú a vezetéknévhez, esetleg a Zsófia még elmegy. Magdolna helyett Magda nem lenne rossz, a másik kettö szerintem nem illik a vezetéknévhez.

2017. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Nekem fiúból a Hunor és a Leon tetszik, mindegyik névvel csak egy kisfiút ismerek.

Szaniszlót egyet sem ismerek, Joakimot egyet.

Lányból igazán egyik sem tetszik. Magdolnát egyet ismerek, Nikoletett, Mercédeszt és Zsófiát sokat.

2017. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

A Szelezsán Szaniszlót kígyó legyen a talpán aki kimondja ☺ A többi egyéni ízlés kérdése. Bár szerintem a Leon elég lányosan hangzik a Joakim is fura egy név. Nekem a Zalán vagy az Ábel tetszene. Lánynak meg a Sára és a Lisa. De ez szubjektív a többi név is vállalható

Csak azért azt is vedd figyelembe, hogy lehet becézni őket mert elkerülhetetlen. Pl. Joakim. Kimi? Joki? Dzsoki? Csoki? ☺ Hunor. Huni? Nori? Ez gáz. adj két nevet a gyereknek, legalább választhasson majd. ☺

2017. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Leon és Nikolett.


Leni és Letti.

2017. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
A Nikolett és a Zsófia vállalható, de a vezetéknévhez egyik sem passzol.
2017. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Ehhez a vezetéknévhez a Leon a legjobb,de a Hunor is jó név.

A lánynevek közül a Magdolna és a Zsófia tetszik (a Zsófia elég gyakori)

A vezetéknévhez a Mercédeszen kívül mindegyik lánynév jó.

2017. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Hunor és Magdolna/Nikolett passzol alegjobban ezek közül.

Szaniszló és Joakim nem annyira vállalható kategória.

Zsófiával túl zsizsegős.

2017. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Hunor és Leon, illetve Nikolett és Zsófia nekem tetszik.

Szaniszló és Joakim kicsit szokatlan számomra.

De a vezetéknév sem tucat, szerintem egyszerű keresztnév lenne az igazi. A Szaniszló pl. sehogy se illik hozzá, hacsak nem párszaszóul beszéltek. A másik a Zsófia, ami szerintem nem hangzik valami jól a Szelezsán után, soknak érzem azt a két zs betűt.

2017. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!