Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok valamilyen virág...

Ti adnátok valamilyen virág nevet a lányotoknak? A férjem mindneképp ilyen nevet szeretne a lányunknak. Az ő kedvencei a Nárcisz, Levendula, Hóvirág, Liliom. Nektek ezek hogy tetszenek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 16:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Ezeket semmiképp nem adnám.Ami tetszik az például a Viola.A lányomat Kamillának hívják,bár én ezt nem tekintem tipikus virágnévnek,mert eredetileg nem az,csak a magyarban jött ki így.
2017. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is a Kamilla tetszik viragnevbol.

A baratnom lanya Biborka.

Amiket irtal nem tetszenek.

2017. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Amiket írtál, nekem sem tetszik. Az én kislányomat Flórának hívják. De amit írtak előttem, Kamilla az szép.
2017. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Nekem angolosabban tetszik a Lili,vagy a Róza de a Viola és a Kamilla is egész jó. Vagy magában a Virág is tetszik, de a Flóra sem rossz.
2017. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nekem a Boglárka tetszik de az neki túl hagyományos
2017. nov. 11. 16:42
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Narcisz es Irisz ismeroseim vannak. Igy nagyon szepek, pozitiv elmenyeim vannak roluk. A levendulat imadom, mint noveny, de sose adnam gyereknek. Ahogy a Hoviragot se.
2017. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%

Büdöske, Vénusz Légycsapója:)

Nem, amúgy ezeket nem, hát nekem a Nárcisz pl nagyon tetszik, Róza az tetszik a Rózsa nem Ibolya nem tetszik, Viola csak Violetta formában gyönyörű, de úgy nagyon, Liliom helyett inkább egy nem igazán virág-verzió: Liliánát adnám, simán a Virág név nekem túl snassz, most a rebarbara növényre gondolok, azt nemtom, mennyire virág, de a Barbara szép név, a Gerbera szerintem szép névnek is, a Petúnia az gyönyörű maga a virág, ennek a névnek a hangzása is jó , csak a Harry Potterben Petunia néni nem annyira aranyos; most eszembe jutott, nem tudom, rákerestem-e már erre a növényre valaha: Rozmaring -ezt így ilyen formában tuti nem adnám, de láttam már arra példát, hogy Rózából meg Máriából meg ilyenekből próbálgattak összehozni egy, a Rosemarie-hez hasonlót. Most a Gyömbér meg a Bodza szavak jutottak eszembe, a Gyömbérnek nem tudom, milyen a virága, de a Gyömbér nevet nem adnám, a bodzát tudom milyen az a bogyós, az jobban adható névnek, mint a Gyömbér, ja, az végülis okés névnek, bár kicsit szokatlan, meg most nem akarok többet felhozni, meg fölsorolni még többi gyümiket, virágokat; talán majd máskor, vagy nem tudom.

2017. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
*na jó, a Liliom se rossz még , de a Lili része miatt nekem picit kislányos, meg gondoltam, hogy először a Lili név volt meg, és azt képezték tovább, mert úgyis van Liliom növény, akkor a mi gyerekünk is lehetne Liliom. De mondjuk az még egész jó tud lenni Liliomként, de azért nem a best, de jó.
2017. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ezek annyira nem tetszenek. Viszont a Hortenzia és a Veronika igen. És ez utóbbiról nem is nagyon tudják az emberek, hogy virág név is.
2017. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
54%
Én Boglárka vagyok, és szerintem jó név.
2017. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!