Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozokendo használata...

Hordozokendo használata kórházban?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kisfiam és már a kórházban szeretném hordozni. Úgy tudom a rugalmas kendő újszülött kortól mehet. Félreértés ne essék nem vagyok elvetemült hordozás mániás, csak első gyermekeknél plusz napokat kellett bent tölteni és eléggé nehézkes volt minden mert folyamatosan igényelte a kozelsegem amivel persze semmi gond nincs. De szerintem sokkal könnyebb úgy ebédelni pihenni hogy közben rám van kötve, úgy ha ő pihen én is tudok enni, vagy akármit. Szerintetek ehhez kell engedély a kórház részéről vagy ugyanolyan saját döntés mint a pólya VS.nem pólya?
2017. nov. 16. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Korhazban csak az ott adott kis kocsiban lehet oket "szallitani". Ha barmi tortenik, gyengeseg es verveszteseg miatt osszesel, elejted, stb. az az o felelosseguk amig ott vagy!
2017. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, kórházban csak a saját kis kocsijában lehet. Az előző válaszoló leírta miért.

Egyébként az első 6 hétben amúgy sem ajánlott a hordozás, otthon sem, és sehol, mert még a szervezetednek, testednek regenerálódnia kell és ez a fajta terhelés maradandó károkat okozhat benned. Az első 6 hét pihenés, ágynyugalom, gyógyulás időszaka. Tudom hogy lehetetlennek hangzik második gyereknél, én is a másodikat várom, de terheld magad a saját érdekedben. Szerintem bírd ki az első pár hetet, aztán hajrá :)

2017. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

*de terheld = ne terheld

2017. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kis kocsiban? Tényleg? :O Nekem ezt nem mondták az elsőnél, csak aludni volt benne. Köszönöm a válaszokat! :) Kár mert abban a 3 napban nagy segítség lett volna.:(
2017. nov. 16. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nalunk raszoltak az anyukakra mindket szulesem utan, ha valaki kocsi nelkul vitte a folyosora. Egyszer nekem is szoltak, mert fiamnal elso nap nem volt szabad kocsi (bebibumm volt), es olben vittem ki megmutatni a szoba ele.
2017. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azta. Ilyenről még nem is hallottam. Megkérdezhetem ez melyik kórház?
2017. nov. 16. 16:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem régiben történt egy eset. Egy anyuka megszédült a babával a kezében, összeesett és a baba feje betört. Intenzíven küzdöttek az életéért. Ezekben a napokban még gyengék az anyukák, emiatt megszigorították még jobban mint eddig,
2017. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben ne hordozz pár hétig, és 6 hétig is csak ritkán, mert méhsüllyedést okozhat, amit nem most érzékelsz, hanem majd 20 év múlva nem győzöd venni a tena ladyt.
2017. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok, Peterfy korhaz. De a Janosban sem lehetett kocsi nelkul cigolni :)
2017. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szóltak, egyszer kézben vittem be a csecsemősökhöz mérni szopi előtt, és akkor mondták, hogy nem szabad, csak a kocsiban toligálhatom, amíg bent vagyunk. Ez az esztergomi kórház, ott egyébként nagyon bababarát a felfogás, de ezt ott sem szabad.
2017. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!