Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti honnan tudtátok...

Anyukák, ti honnan tudtátok meg, hogy szülés után van egy 6. heti kontrollvizsgálat? Én teljesen véletlen tudtam meg, sem a védőnő, sem a háziorvos, de még a fogadott orvosom sem tájékoztatott. Szerintetek kitől kellett volna ezt megtudnom?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban mondták el, mikor megkaptuk a zárójelentést, hogy mehetünk haza
2017. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zárójelentésre is rá van irva
2017. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes szakemberek vesznek körül. ... Nekem mondjuk a védőnő az első talalkozasnal elmondta, hogy mi várható a terhesség alatt, szülésnél és szülés után. Az orvosom szintén. Nem mellesleg a zarojelentesen is szerepelt
2017. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 10 évvel a gyerek előtt már tisztában voltam vele. Akkor kezdett jobban érdekelni a téma, több terhes is volt a munkahelyemen... stb.

De igen, a zárójelentésen is rajta volt, hogy 6 hét múlva keresse fel terhesgondozó ambulanciánkat (mivel volt orvosom, így ehelyett az ő magánrendelésére mentem).

2017. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ezt mindenki mondta, de magamtól is tudtam, sőt szerintem ezt az apukák is tudják, mivel a 6 hetes konroll után lehet csak szex.
2017. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahonnan régről is tudtam. De a zárójelentésen is rajta volt. A dokim is mondta, hogy 6 hét múlva találkozunk. És a védőnő is kérdezte a gyermekágy alatt, hogy gypgyul-e a gatseb, mulik-e a vérzés, mikor megyek 6 hetes kontrollra.
2017. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elmondta mondenki, a védőnő, az orvosom, a kórházban szülés után, illetve szintén rajt volt a zárójelentesen, hogy 6 hét múlva kontroll. Mondjuk én egy csomó mindennek utána néztem mikor terhes lettem, hogy azért képbe legyek.
2017. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Igen, nekem is rajta volt a zárójelentésemen, de amikor azt egyszer elolvastam annyira kimerült voltam még, hogy átsiklottam felette. Egyébként a nőgyógyászomat fogadtam meg orvosomnak, hozzá kell majd visszamennem 6 hetesre, így tőle is furcsa volt, hogy nem mondott erről semmit..
2017. nov. 16. 19:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudtam de hogy honnan arra nem emlékszem :D

Viszont a zarojelentesen is rajta van meg a dokim is mondta mikor hazaengedtek a kórházból h akkor hat hét múlva

2017. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy rémlik olvastam könyvben (vicces anyuka apuka felkészítő könyv), aztán a védőnő mondta nekem. A zárójelentést szinte el sem olvastam, semmi gondunk nem volt és örültem, hogy hazamehetünk.. :D


Megjegyzem Sztk rendelésen voltam terhesség alatt és után is és hiába kértem időben időpontot, a 8. hétre sikerült bekerülnöm vizsgálatra. Nem szúrtak le emiatt..

2017. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!