Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vinnétek a babysittereteket...

Vinnétek a babysittereteket egy utazásra?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy hosszabb útra (egy hónap) megyünk külföldre a gyerekekkel,

munka miatt.

A gyerekek egyébként 3 és 4 évesek.

Mivel a párom munkája miatt megyünk,ő dolgozni fog,csak vasárnaponként lesz velünk.

A babysitterünk egy nagyon kedves,fiatal lány,2 éve ismerjük.Csak nálunk dolgozik,munka mellett,így el tudna velünk jönni,mivel a munkahelyén otthonról is dolgozhat.

Az utazás teljes költségét fizetnénk neki,plusz természetesen a munkájáért járó fizetését is megkapná.

Azért gondoltam arra,hogy vinnénk magunkkal,mert nem biztos,hogy bírnék egyedül a két kicsivel.


Ti vinnétek vagy megoldanátok egyedül?



2017. nov. 17. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
persze, ha megtehetitek, szerintem jó ötlet...legalább te is körül tudsz nézni kicsit, nem csak ugyanazt csinálnád mint itthon.
2017. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, de nekünk itthon sincs.
2017. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"egy nagyon kedves,fiatal lány" megbír a két lurkóval, te, az anyjuk nem?

Ha így van, feltétlen vigyétek magatokkal!

Bárhogyan van is, ha elégedettek vagytok munkájával, jutalomképpen is megérdemli! Persze, csak akkor, ha neki is van módja kicsit körülnézni ott.

2017. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezert kar szulni ha nem birsz veluk 😂
2017. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem tudom,neked van-e gyereked (gondolom nincs,vagy már nagy) de képzeld,nem mindig bírok velük!

Miért volt kár szülnöm?!

Sajnos a munkám miatt nem tudok annyit foglalkozni a gyerekeimmel,mint amennyit szeretnék,lehet ezért nem bírok a gyerekeimmel,de ez lényegtelen.

Egyébként a "nem bírok velük" alatt azt értem,hogy nem mindig egyszerű két kisgyerekkel,hiszen nem tudok ketté szakadni.

2017. nov. 17. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ne foglalkozz vele, nem birta kihagyni durung szegény....nekem is ketto van, imadom oket es még munkahely nelkul is borzaszto nehez neha :)
2017. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Engem anno mikor 2x 1 évet dolgoztam babysitterként, akkor vittek a nyaralásokra stb (talán egy alkalom maradt ki), ilyenkor kicsit több szabadidőm volt napi szinten de hétvégén is besegítettem. Ha nektek és a babysitternek is megfelel és jól átbeszélitek, hogy mik az elvárások stb akkor simán működhet.
2017. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Aha, te nem bírsz, de ő igen?! Az elég gáz, tekintve hogy TE vagy az anyjuk.
2017. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8:

Mondom,hogy a "nem bírok velük" talán egy kicsit túlzás volt...

Magyarra fordítva:

Nem könnyű velük egyedül!

2017. nov. 18. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
gondolom mikor gond van, nem csukja magára a kérdező az ajtót, h majd a sitter megoldja, hanem EGYÜTT kezelik a helyzetet, két ember meg csak jobban bír 2 gyerekkel, mint 1...
2017. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!