Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerkőc mellett otoni munkára...

Lovasoktató kérdése:

Gyerkőc mellett otoni munkára van kereslet?

Figyelt kérdés
Most 2 éves a kislányom,a régi munkahelyemre nem tudok vissza menni mellette.Nincs segítségem.Azon gondolkodtam ha elvégzek egy bér tb ügyintéző tanfolyamot,keresnék olyan céget ahol legalább részben nem kellene bejárni hanem othonról dolgoznék.Van ilyen?Létezik ez magyarországon?

2017. nov. 20. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4-5 eves gyakorlattal talan.
2017. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon. Olyan helyen voltam már, ahol azért engedték meg, hogy ne járjon be az ember (heti egy napot, marha nagy segítség), mert 10 éve ott dolgoztam. Viszont annyira rettegtek, hogy 3 napi munkát adtak egyre, nehogy véletlenül nagyon jól érezzem magam otthon. Talán 4 órás melóra több esélyed van, ilyet sokat láttam már.
2017. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!