Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ausztriában is ugyan azt kell...

Ausztriában is ugyan azt kell vinni szülésnél a kórházba, mint magyarországon?

Figyelt kérdés
Már csak két hónap van vissza szülésig, ideje lenne összeállítanom a kórházi csomagot, de nem tudom itt kint mi szükséges. Pontosabban Vorarlbergen belül élünk. Ez azért fontos, mert Bécs környékén más hogy van pár dolog, mint erre.

2017. nov. 21. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de helyben érdeklődj
2017. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged ott a kórházban megérdeklődni? Esetleg a kórház honlapján megnézted? Szülésfelkészítő tanfolyam? Szülészeti osztály megtekintése? Én Németországban szültem és itt volt ilyenekre lehetőség és kérdéseket is lehetett feltenni.
2017. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még Magyarországon sem egységes, kórházanként eltérhet, h mit kell vinni és mit adnak. Helyben érdeklôdj.
2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Bécsben kaptam mindent, elég lett volna annyit vinni, amit akkor adtunk rá a babára ill vettem fel, amikor hazamentünk. De ez tényleg kórháztól függ, még városon belül is változik.
2020. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!