Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai világba felelőtlenség...

A mai világba felelőtlenség 17-évesen gyereket szülni vagy nem?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm lánya 17 -évesen lett terhes és most azon gondolkodom,hogy nem rontja e el az életét ezzel. Főleg úgy hogy még anyagi biztonság sincs a háta mögött,mert a szülei is segélyekből élnek és nincs saját ingatlanuk sem.
2017. nov. 23. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy a gyerek lesz a legnagyobb motiváció, hogy rendbe hozza az életét. Meg nem tudhatod, hogy van-e féletett pénzük, vagy nem. Nekem is van ismerősöm, aki 17 évesen lett terhes, érettségi előtt szült, a fia most 3 éves, és ő már majdnem végzett az egyetemen.
2017. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
A gyereke életét nehezíti meg, nem a sajátját.
2017. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a szülők is úgy 35körül vannak...
2017. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ h a párja hány éves.

Az én anyukám is 17 évesen szült engem de apukám 23 volt :) Ekorra már összeházasodtak,tervezett gyerek voltam.

2017. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!