Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Trisztán névről?

Mit gondoltok a Trisztán névről?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem akadnék ki rajta. Csak azért passzoljon a vezetéknévhez...
2017. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon szép, nálunk listás volt de sajnos van egy Trisztán nevű óriási sggfej ismerősöm ami miatt végül mást választottunk. :D

Az egyetlen baj, hogy nehéz becézni.

2017. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett régen, de azért inkább nem adnám.
2017. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de nem adnám
2017. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Tetszik.
2017. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy műveltségem fitogtassam :), hogy van a Trisztán és Izolda opera, a név jelentése "zűrzavar, lárma" ill. a francia "szomorú" szóból nem túl pozitív, a magyar formája pedig a Terestyén lenne. Hangzásra nekem hasonlít a Krisztiánhoz, szerintem férfias, de kicsit túl fennkölt és kíváncsi lennék, hogy becézik (Triszti? Tiszi? Trió? Táni?). Egy hősszerelmesnek el tudom képzelni, de a Trisztán baba vagy Trisztán bácsi vagy valaki, aki nem annyira daliás, már furcsa kép :) bár az is igaz, hogy végül minden kevésbé gyakori nevet is megszokik az illető környezete és hozzá fogják társítani.
2017. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem és a páromnak is nagyon tetszik. De a ritkasága miatt is hezitáltunk, és mivel a vezetéknevünk is hasonlóan kemény hangzású, úgyhogy elvetettük.

De továbbra is szép névnek tartom. Becézni meg szinte lehetetlen, ez engem személy szerint zavar.

Krisztián meg nem tetszik, pedig én is az lettem volna.

2017. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az a név ami nagyon tetszik, de soha nem adnám. Ilyen a Gina is.
2017. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!