Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-5 éves kisfiúk, kislányok...

3-5 éves kisfiúk, kislányok anyukái! Hol vesztek a gyermeketeknek téli overált (egyrészest, kétrészest)?

Figyelt kérdés

A fiam 110-es méretet, a lányom 98-as méretet hord.

Face-csoportoknak tagja vagyok, vásárolni is szoktam használt, de kifogástalan állapotú ruhát. Ezekkel a méretekkel viszont valamiért meggyűlik a bajom. Ritkán látok overált pont ebben a két méretben.

Újonnan is boldogan vennék, a keret megvan rá. H&M-ben néztem, meglepődtem, semmilyen overáljuk nem volt.

Pepco-ban lehet esetleg? Vagy más üzlet?

Köszönöm.

A brendonosat 15 ezerért azért már sokallom. Decathlonban szintén nincs ebben a méretben.


2017. nov. 29. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A tchibo.hu oldalról rendeltem. Pont akciós volt, de nagyon megérte.
2017. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lidl. 98/104-es méretig van egyberészes, afelett kétrészes, abból most csak az alsót vettem és másfajta kabáttal kombimálom.
2017. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lidl-be vettem ennyi idősnek és két részest. Ezek dupla méretek, szóval első évbe lehet fel kell hajtani a nadrág szárát, másik évben már nem kell.

Pepcoba baba overálokat láttam, de kisgyerekre valót nem.

2017. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vaterán nem nézted? Nemrég adtam el két márkásat, az egyik pont Brendonos volt és épp az a méret, amit keresel. Féláron volt a bolti árához képest. Egy gyerek után, mintha új lett volna. Tavaly Kangabooban vettünk. Idén vettem a lidl-ben is, jónak tűnik az is.
2017. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nextben vannak ilyen méretek, kb 9 ezer ft.

9 ezer ft feletti rendelés esetén pedig ingyen házhozszállítás is van. Elöfordul, hogy ha reggel rendelünk már másnap hozza a futár.

2017. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebayen vettem, Regatta márkájút. Trespass is jó, azt hallottam, szintén kapható ebayen.
2017. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!