Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen segítség a család...

Terhesen segítség a család részéről, szülés után "cserbenhagyás", másnál ilyen?

Figyelt kérdés

Mikor terhes voltam sokan a családból ajánlkoztak, hogy segítenek, ha valamiben szükségem van valamire. Én mondtam, hogy egyelőr emég bírom és egész jól bírtam a végéig (van már egy 3 évesem is).

Most, hogy megvan a baba, mindenki eltűnt, le vagyunk ejtve, meg se kérdezik, hogy segíthetnek-e.

Nem másokra alapozva vállaltam a gyermekeim, de mégis rosszul esik, hogy mióta tényleg már kettőért felelek, a figyelmességet már nem kapom meg.

Volt más is így? Csalódottságot érzek.


2017. dec. 5. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kértél segítséget konkrét esetben, és elutasították?
2017. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak zavarni. De ha megkéred, gondolom segítenek.
2017. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még egyszer sem kértem segítséget, viszont amikor ajánlkoztam megköszöntem és azt mondtam, hogy ha úgy lesz mindenképp élek vele majd biztosan.

Terhesen folyton ajánlkoztak, mióta megvan a baba egyszer sem. Nekem ez olyan fura.

2017. dec. 5. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Szólj, kérj. Így fölöslegesen keseregsz, lehet h tényleg csak nem akarnak zavarni.
2017. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Az én anyósomék itt laknak 2 utcára. Terhesség alatt hozott mindig át enni, veszélyeztetett voltam, fekvésre ítélve. Mikor megszületett a baba, akkor mondta, hogy szóljak, ha kell valami, de maguktól nem fognak ktt legyeskedni. Szerintem neked is segítenének, ha szólnál.
2017. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hiába kérdezgették, nem kértél segítséget, ami nem baj, hisz megoldottad. De ezek alapján, lehet, hogy úgy vannak vele, majd szólsz, minek kérdezgessék állandóan?
2017. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is úgy vannak, ha kell, szólsz.

Én is mondtam minden bnőmnek, hogy szívesen segítek majd, ha úgy van. Nem fogom minden héten megkérdezni.

2017. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!