Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek 3 éves koráig nem...

A gyerek 3 éves koráig nem lehet túlóráztatni igaz?

Figyelt kérdés

Nyolc órába jöttem vissza dolgozni de már elvárják a túlórát mondtam nem lehet amíg 3 éves nem lesz a gyerek erre azt mondtak csak akkor van így ha egyedül nevelem.

Tudja valaki hol van ez leírva pontosan?


2017. dec. 5. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig te tudod jol:

[link]


Ha egyedul nevelned, akkor 3 es 4 eves kora kozott is csak a beleegyezeseddel lehetne tuloraztatni, addig egyaltalan nem, akkor sem, ha nem egyedul neveled.

2017. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munka törvénykönyve.
2017. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezni nem kötelezhet, de túlorazni lehet.
2017. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, sajnos nem. A mi munkaügyesünk nagyon utánajárt, mert én szerettem volna. Terhesség alatt és utána is szerettem volna ügyeletet vállalni, de nem lehetett, ugyan úgy, ahogy túlórát sem, mert csúnyán megüthetik a bokájukat. Kifejezett kérésemre sem.
2017. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhesen nem lehet. De gyed után visszatérve lehet.
2017. dec. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!