Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ők milyen úton fogantak meg?...

Ők milyen úton fogantak meg? (hármas ikrek)

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiú 3-as ikerpárt,akik egyáltalán nem hasonlítanak egymásra.

Létezik,hogy ők természetes úton fogantak meg,vagy bébi lombik programmal?


2017. dec. 10. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lombiknál is pont annyira nem hasonlítanak mint természetes úton ha nem egypetéjű ikrek.
2017. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mégis mi közöd van hozzá, hogy milyen úton fogantak?
2017. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudjuk???
2017. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szánalmas és egyszerű élted lehet,ha másokon akarod levezetni a benned felgyülemlett sérelmeket!(:

Csupán csak meg mertem kérdezni,mert kíváncsi voltam,de úgy látszik,itt már azt sem szabad,mert jönnek a magadfajta nagyokoskák,és megpróbálják "beoltani" a másikat!

2017. dec. 10. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem oltott be, de honnan tudhatnánk, hogy a számunkra ismeretlen hármas ikrek hogyan fogantak? Szerinted? Pont annyira nem tudjuk, mint hogy a szomszédod fogantatásáról sincsenek ismereteink!!
2017. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A hasonlóság nem attól függ, hogy milyen módon fogantak meg.
2017. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem egyforma egyik sem, akkor nyilván "három petéjűek", ha van ilyen :-) nagy valószínűséggel nem a természet hozta össze, de szerintem nem ciki finoman megkérdezni, mondjuk játszón beszélgetés közben. Persze ha csak látásból ismered őket ne kérdezd meg :-)
2017. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy valaki írta, hogy mennyire hasonlítanak nem azon múlik, hogy hogyan fogantak.

Több petéjű ikrek. Ők annyira hasonlítanak általában csak egymásra, mint egy testvérpár.


De nem értem én sem miért fontos ez és honnan tudná bárki...

2017. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből csak azt lehet tudni, hogy többpetéjűek. Ettől még lehet lombik is (ha több embriót ültettek vissza) és spontán fogant terhesség is.
2017. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!