Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik tanultok,...

Anyukák, akik tanultok, hogyan és mikor teszitek ezt?

Figyelt kérdés
Második diplomámat csinálom, 2,5 hónapom van az államvizsgáig. Ti mikor tanultok? Milyen módszerrel?

2017. dec. 21. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Éjszaka miután elaludt, mikor ébren van meg olvasgatok ha nem tart igényt rá, hogy vele játszak. 1,5 éves

Módszert nem tudok, de kávé nélkül képtelen lennék rá.

2017. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

A fürdetés az apjuké és akkor én befejezem a napomat. Lefektetem őket 8 órakor és kb 9-éjjel 1 között tudok foglalkozni a házikkal.

Amikor vizsgákra készülök, akkor szabira jövök és akkor az apjuk hozza haza őket az oviból bölcsiből, majd vacsorázunk, játszunk és fürdés alvás. Kötöttem tanulmányi szerződést, így vizsgánként 2 napra eljöhetek tanulni, de ha nagyon muszáj, akkor lopok el 1-2 órát a munkahelyemről is. Illetve olyan is volt már kétszer is, hogy eltaztunk a szüleimhet hétvégére és én kivontam magam a család alól 2 napra, bezárkóztam és senki nem érdekelt :D

Én is most végzek másoddiplomán majd, de nekünk nincs államvizsga csak a védés szerencsére. A szigorlatok viszont most ezen a képzésen szerintem keményebbek voltak, mint az államvizsga anno.

2017. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

séta közben....meg mikor alszik. OKJ-t végeztem így.

tananyag a telefonra, sétáltatás közbe magolás.


Én mindig 2-3 oldalanként/tételenként elkülönítettem az anyagot, mindnek volt címe, és akkor sorsolgattam mikor melyiket mondom fel - ennek az az előnye, hogy egyrészt nem csak azokat ismételgetem amiket jól tudok, másrészt hogy napról napra mindig el kellett ismételnem azt is amit 3 hete magoltam, így teljesen megmaradt.

2017. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Gépészmérnökit csinálom. Hát eléggé fárasztó, de megéri. Este 9-től szoktam tanulni amíg bírom és hétvégén mikor apuka vigyáz rá. Szerencsére kevés házi van, szinte csak vizsgák, de sok a számítási feladat. Így tényleg csak úgy megy, ha leülök és gyakorolok.

Fél évem van még, ezt a fél évet csináltam csak baba mellett. Eddig munka mellett csináltam. Most lesz egy éves a kicsikém.

Suliba úgy mentem, hogy eljött anyukám is a városba és ő vigyázott a babára míg órán ültem, majd szünetben szoptattam. Ha gond volt akkor megcsörgetett és kijöttem.

2017. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is OKJ-t végzek. 9 hónapos a kisfiam. Szerencsére csak heti két nap kell mennem és akkor vagy az apuka vagy a nagyszülök vigyáznak rá. Ha baj van hívnak és megyek.
2017. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pfuuuh Benneteket h visz rá a lélek h ejszaka tanuljatok?én nem bírom!!tegnap is már fél 10kor aludtam!

Napközben főleg délután tanulok.a gyerek játszik én meg az ágyon ülök és nyomom!sajnos éjszaka nekem nem megy!suliba szombatonként járok így apuka vigyáz rá.

2017. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 éves pénzügyis képzést zavartak le 9 hónap alatt, éjjel tanultam a másfél-két évesem mellett, kikészültem, egy babám is elment.
2017. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Képtelen lennék éjszaka tanulni, mit lehet olyankor megjegyezni?!
2017. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor :) éjjel a nagyját. De lesem a napközbeni időket is, alvásidőt, besegítő nagyik is jól jönnek, hétvégén apa aktívabb, stb.
2017. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8nak

Én sem tudom h lehet olyankor tanulni,meg tényleg mi marad meg belőle?!lehet csak én vagyok képtelen rá,de megint 9:30kor aludtam már :D

2017. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!