Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos ekkora sértődöttség a...

Jogos ekkora sértődöttség a menyem részéről? A karácsonyhoz hogy álljunk ezután?

Figyelt kérdés

Kb.3 hónapja összevesztünk a menyemmel. Sok dolog volt amivel nem értettünk egyet a gyerekek kapcsán, sokáig nem szóltam, de akkor nálunk töltötték a hétvégét és valahogy kibukott belőlem, elég szabadszájú ember vagyok, és ő is visszaválaszolgatott, így eléggé elfajultak a dolgok, a végén kicsúszott a számon hogy hülye p**csa, a nagyobb unokám ráadásul hallotta. Tudom hogy nem így kellett volna.

Azóta nem szól hozzám, az unokákat nem láttuk. Már próbáltam volna békülni, de elzárkózik.

Üzentem neki, hogy karácsonyra mit vegyünk a kicsiknek, de visszaüzent hogy köszöni megvan minden

Illetve hogy karácsonykor meglátogathatjuk a gyerekeket de nem alhatunk ott. (Ez annyi mintha nem mehetnénk mert 500 km-re lakunk.)

Illetve hogy a férjemet szívesen látja.

Mit tehetnék? Vegyek azért ajándékot? Szeretném ha tőlünk is kapnának valamit az unokák és szeretném látni őket. Hogyan közelithetnék hogy elfogadja

Az unokák láthatásához jogom van, nem?


2017. dec. 21. 19:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem epp szivem csucske az anyosom, de szamomra durva vagy...

Vegyel ajandekot es menjetek, termeszetesen ottalvas nelkul. Vagy hivd meg oket. En az unnepen nem hoznam ujra szoba ezt.

2017. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
25%
Ne a menyedhez menj, hanem a fiadhoz.
2017. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Mintha az nem írtad volna, hogy bocsánatot kértél...
2017. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
A gyerekek kapcsán vesztetek össze? Ezért nem kell beleszólni SENKINEK a gyermeknevelésbe, az anya és apa dolga. Nem nagymamáé. Én sem gyermeknevelési tanácsokat szeretnék hallgatni szentestén, totál megértem a menyed.
2017. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Az elso mondat utotte meg a szemem, hogy a gyerekek kapcsan vesztetek ossze. SEMMI kozod a gyerekek nevelesehez.

Es igy beszelni a menyeddel a gyerek elott, hat durva...

Mennek, vinnek ajandekot de nem aludnek ott. Tudod miert ? Le hulyepi****of a menyed es meg o mossa utanad az agynemut es a wc- t ? Ahha, persze. 500 km az 4 ora autoval, megoldhato, vagy van hotel.

2017. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
39%
Unoka lathatas : hivatalosan , valas eseten pl. a birosag havi 1 orat elrendelhet. Ennyi es nem tobb.
2017. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
41%
A fiad nem tud segíteni? A látogatás során alhattok panzióban.
2017. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%

“Próbáltam volna békülni” - Hát ez elég semmilyennek tûnik. Bocsánatot kértél, vagy nem? Ez lenne az elsô lépés.


Szerintem ajándékot vegyetek, ne a gyerek igya meg (még jobban) a levét.

2017. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nem kell beleugatni a gyereknevelésbe. Megértem a csajt, én sem akarnám ezek után, hogy ott aludj, de természetesen az unokákat láthatnád.
2017. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
67%

"Jogos ekkora sértődöttség a menyem részéről?"


Jogos. Képzeld magad a helyébe, majd akkor megérted. Gondold végig a dolgot, beszéljétek meg a férjeddel is. Mindenképpen béküljetek ki, persze ezt nem lehet ráerőltetni a menyedre, de te legyél erre nyitott. Karácsonyozni menjetek el, vigyetek mindenkinek ajándékot, és lehetőleg próbáljatok természetesen viselkedni. A gyereknevelés témát messzire kerüld el. Nézzetek egy apartmant vagy motelt a környéken, és aludjatok ott.


Hosszú távon beszéljetek majd a menyeddel a veszekedésről ezalatt azt értem, hogy hallgasd meg, ő mit gondol, mondd el, hogy te is el fogod neki mondani, ha valamivel nem értesz egyet, de végül az ő szava lesz a döntő ebben a témában. Gondolom, hosszú távon is szeretnétek unokázni, és ha úgy érzi, hogy te direkt máshogy nevelnéd őket, vagy ellene dolgoznál, akkor sosem fogja rádbízni őket.

2017. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!