Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes anyukák, van köztetek...

Gyerekes anyukák, van köztetek, aki abszolút nem főz?

Figyelt kérdés
A kisfiam bent eszik oviban meleget, este hideget eszünk, hétvégén az ebédet általában rendelem. Egyedül vagyok vele és rohadt sok a munkám, amikor velem van, akkor meg nem a konyhában akarok lenni, egyébként sem voltam soha életemben nagy szakács. Persze nem rántotta, krumplipüré stb.-re gondolok, azokat csinálom. Szerintetek ez gáz, vagy nagyon szokatlan?
2017. dec. 22. 06:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Én sem főzök, mi a családtól kapjuk az ételt. Kivéve nyár, de akkor is felváltva főzünk a férjemmel. Szokatlan v sem, ez van. Amig az adott családnak jó, addig mindegy, h más mit gondol.
2017. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Neqm gaz..en szeretek fozni, de, ha megtehetnem, rendelnenk. De nem tehetjuk meg meg amugy is nekem elvezet fozni meg gazdasagosabb. De nem gaz, nem szokatlan a mai vilagban :)
2017. dec. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Hétköznap a gyereknek főzök,hétvégén meg magunknak is.mi is kapjuk az ennivalót!

Ha nem kapnánk sem főznék hanem rendelnék hétköznap(mivel már annyira megszoktam :D)

2017. dec. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én. Hétvégén oviban eszik meleget, este hideg vagy valami kajálda. Hétvégén nagyszülőknél. Időm sincs főzni és kedvem se.
2017. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Csak hétvégén főzök.

Hétköznap az oviban esznek meleget ebédre, vacsorára hideget szoktunk.

Férjemmel együtt szoktunk ebédelni.

Reggelire szoktam hétköznap is házi péksütit, kenyeret/zsemlét csinálni.


Nyáron szoktam főzni természetesen, amikor itthon vannak.

2017. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 babyboom567 ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

Nagyon ritkán főzök,anyósom főz.Amikor nem, olyankor a férjem,mert ő is imád főzni.Ráadásul mindkettő(anyósom,férjem) nagyon válogatós, más főztjét(meg az előző napi kaját) nem nagyon szeretik.Anyósom

nyugdíjas és imád főzni,és megmondta mikor született a gyerek,hogy csak ebben tud segíteni,másban nem mert idős.Bár a gyerek előtt is így volt,hisz én mindent megeszek(kivéve csípős),és 3 helyen dolgoztam(szóval időm sem volt főzőcskézni).Havonta 1x van pizza nap,olyankor rendelünk.(bár novemberben 4x rendeltünk netpincérről,hisz nagyon jó akció volt).Főzhetnék,időm lenne, szeretek is,viszont nem szeretek kaját kidobni(többször előfordult,hogy megbeszéltük,hogy ne főzzön,de csak főzött és egy csomó megromlott).Ha anyósom nem főzne,akkor főznék,nem lenne teher.

2017. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Én szoktam főzni, de van olyan rokonom, aki egyáltalán nem. Mondjuk náluk könnyű, a férj szakács :) Anyuka otthon van a kisebbikkel, főzésen kívül mindent csinál, apuka szokott főzni, ha otthon van, ha meg nincs otthon, akkor rendelnek, vagy apa hoz előző nap nekik ebédet a munkahelyéről.


De ha visszamegyek dolgozni, hétköznap én se fogok főzni, mindenki eszik ott ebédet, ahol van, úgyhogy nem is lenne értelme főzőcskézni. Hétvégén meg a férjemmel felváltva főztünk mindig is.

2017. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk nagyszülők főznek. Kb. heti 1x főzök. Ők segíteni akarnak, mi meg ezt kértük. Nekem ez az egyik legnagyobb segítség, hogy nem kell ott állnom, és a két gyereket csak fél szemmel néznem, stb. Ha nagyobbak lesznek, főzök újra, mert tudok és szeretek is, de most nagyon kényelmes így, és kihasználom a lehetőséget. Nem tudom, mennyire fura, ezen nem gondolkodom sosem. Nekünk jó így, másnak nem fáj, akkor miért kritizálna bárki is? És ha teszi, az miért érdekeljen engem?
2017. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Van egy rokonom, aki abszolút nem akar csinálni semmit a gyerek mellett. Semmi háztartás. A gyereket mindenféle konzerv szarral tömi, semmi egészséges táplálék. A férjétől vár el mindent, aki fáradtan esik haza 8-9 között.
2017. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tubarózsa ***** válasza:
82%

Szia.

Én se főzök. Vagyis ritkán. Gyerek 3honapos még 100%ba anyatejes, neki nem kell még. Férjemmel meg rendelünk magunknak. Munkahelyről mindketten kapunk szép kártyát, arról rendelek ebédet egész hétre. Nyilván ha nem lenne akkor én is főznék.

27N

2017. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!