Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha egy...

Titeket nem idegesít, ha egy gyereket a környezetetekben elkényeztetnek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy mindendt megengednek egy hisztiző gyereknek.

Ha rászólnak,és elpityergi magát,akkor bocsánatot kérnel tőle a szülők,és megölelgetik,hiába csinált rosszat,inkább a szülő sajnálja az egészet.

Odaadják a huszadik csokit a gyereknek ha elkezd érte sírni.

Meghúzza a macska farkát és lehet,hogy egy picit figyelmezettik a gyereket,hogy nem szabad, de inkább a macska fehére húzbsk egy nagyot ha fújtatni mer a gyerekre vagy visszakarmol.


Hozzánk jöttek vendágségbe és anyuka mondta,hogy csak és kizárólag tésztás ételt fözhetünk,mert csak azt hajlandó megenni.

És a lakásunkat is fűtsük fel 22fokra mininum vagy nem jönnel hozzánk látogatóba.


Annyi játéka van ,hogy már nem tud örülni semminek,nem játszik a régiekkel.


Vagy minden 2 éves ilyen?

És tényleg ilyenkor még nem szabad nevelni?

Azt egyen,amit akar?

Ha hisztizik valamiért,kapja meg azonnal?

Csak szerintem kell egy picit erőltetni az etetésnél azt,hogy probáljon ki új ételt,kóstolja meg?


2017. dec. 22. 14:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Anyukám húgának a gyermekéről van szó.

Persze nem tartozik rám,hogy neveli más a gyerekét. De olyan sok hasonló eseteket látok.

Lehet ez a normális

2017. dec. 22. 14:52
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
ilyeneket nem hívok át.
2017. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De , de csak mert a viselkedesukre is kihat
2017. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem idegesít, mert nekem is van kettő, elég sokat fáj a fejem az ő nevelésük miatt, másé nem érdekel. Azt azért tudnod kell, hogy ez nem egy egyszerű feladat, és nem úgy sikerül, ahogy azt az ember fiatalon megálmodja. Nagyrészt igazad van, annyival nem értek egyet, hogy szerintem semmilyen ételt sem kell erőltetni, és ha a szülő változatosan táplálkozik, és ezt a mintát látja a gyerek, akkor mindent meg fog enni, de pont erőltetése nélkül, mert az csak ellenállást vált ki. Persze ha nem kéri a normális ételt, és volt lehetősége mondjuk kettőből választani, akkor nincs helyette csoki.
2017. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez pont nem idegesít másban, a 2 évesek amúgy tényleg nem egyszerű esetek. Kaját erőltetni szerintem is butaság. Ha tudja, hogy hideg van nálatok akkor elvárható, hogy úgy öltöztesse a gyereket.
2017. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem idegesít. Nem játszom Mrs. tökéletest. Az én nevelésem sem az. A tiéd sem lesz kérdező. Plussz lehetnek olyan vonulatai az említett anya-gyerek kapcsolatnak, amibe a legkevésbé sem látsz bele, így végképp butaság ítélkezni.
2017. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban zavarnak azok a csendes gyerekek, akik már kétévesen apagyilkos fejjel néznek mindenkire, mert hála mindentudó, alig passzív-agresszív szüleiknek, nem reménykednek már semmi jóban senkitől. Pedig milyen jól viselkednek, nem?
2017. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A hisztérikus gyerek számítana nornálisnak?

Szerintem nem normális,ha elkezd vergődni a gyerek,ha valamit nem kap meg,vagy nem akar enni,csak nasit.


Csak ha magamból indulok ki,hogy én sose hisziztem,nem vergődtem,nem csapkodtam anyukámat,ha valamire azt mondta,hogy nem.

A mai napig szoktunk erről beszélgetni. Hogy ő mennyire elborzad,ha ilyen gyerkőcöket lát.

2017. dec. 31. 20:55
 9/13 A kérdező kommentje:

Na jó,tényleg nem szabad ítélkezni.

Nincs még gyerekem. Fel sem tudom fogni,milyen nehéz a gyereknevelés.

2017. dec. 31. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Van, hogy évekig tartanod kell a frontot, mire fejét feladja. A régi iskola szerint jól nyakon kell vágni, rögtön beáll a sorba. Kérdés, hogy birkát akarsz vagy gyereket.
2018. jan. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!