Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a név?

Szerintetek szép ez a név?

Figyelt kérdés
Gaál Liliom Róza. Ezt a nevet válsztottuk hamarosan születendő lányunknak. Akárkinek elmondom mindenkinek az a reakciója hogy miért nem lehet valami normálisabb virágnév mint például Ibolya, Boglárka, Hajnalka. Miért szebbek ezek mint a Liliom?

2017. dec. 23. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

És gondolom Lilinek fogjátok becézni, igaz?

A sima Lilitől jobb, szerintem egynek "elmegy".

2017. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Mivel "l" betű a vége a "Gaálnak" ezért annyira nem hangzik jól együtt a Liliommal.Amúgy a Liliom aranyos.A Róza,Sára,Anna,Hanna még mindig öregesen hangzik,viszont együtt nem rossz a 2 keresztnév.
2017. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, Lilinek fogjuk becézni. Nekem is és a páromnak is tetszik ez a név de a Lili nagyon gyakori, a Liliána nekem nem tetszik, a Lilienn pedig a páromnak. Így mikor megtaláltuk ezt a nevet nagyon örültünk neki
2017. dec. 23. 18:10
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem olyan rossz. Szerintem jobbak ezek mint az Ibolya meg a Hajnalka.
2017. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon rossz
2017. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon tetszik. A Róza mondjuk tényleg kicsit öreges de így Liliom mellett tetszik. És jó hogy nem olyan szokványos név,mégis szép. Mellesleg a liliom a kedvenc virágom úgyhogy ez még jobban növeli a név tetszését.
2017. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Tetszik a név,és nincs igazuk akik azt mondják normálisabb név kéne nagyon szép a Liliom attól hogy nem szokványos egy név még lehet szép. Na mindegy összeségében nekem tetszik.
2017. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Liliommal nincs baj, de nem megy a Gaálhoz sajna.
2017. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A Liliom magában nem rossz, de utána nem illik a Róza, annyjra lezárja az om végződés a szót, hogy nehézkes kiejtenk az R betűt.


A Gaál végén lévő L pedig összefolyik a Liliom elején lévővel.


Valahogy nincs egyben a név, pedig nem rosszak a tagjai.

2017. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a két virág sok. (Róza-rózsa)
2017. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!