Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem zavart, mikor...

Titeket nem zavart, mikor először hagytatok ki szilveszteri bulit vagy akár sima bulit a kicsi babátok miatt?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kislányom, eddig sosem éreztem, hogy rossz anya lennék, de most nagyon... Itt a szilveszter, értelemszerűen itthon vagyok vele (párom dolgozik, felszolgáló) és nagyon hiányzik, ami eddig bevett szokás volt, ilyenkor már nagyban készülődtem, mindig buliztam... Normális ez az érzés? Kicsit (nagyon) defektesnek és rossz anyának érzem magam... :( Pedig imádom a kicsi lányt. N27
2017. dec. 31. 16:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem, mert mindig is utáltam bulizni. De szerintem normális érzés, ahogy mindenkinek átfut az agyán, hogy sajnálja X dolgot, amit már nem tehet meg szülőként (legalábbis egy darabig). Ettől nem vagy egyáltalán rossz anya :)


De lépj túl rajta, most koncentrálj másra és kész.

2017. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Engem is zavar, de en azert hagyom ki, mert parom dolgozik :/
2017. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%

3 hónapos és nem szívesen hagyom ki. Hozzánk átjönnek a barátok társasozni, ami jó lesz, de azért nem ugyanolyan.


6 hetes volt amikor elmentünk vele egy szulinapi hazibuliba. Igaz nem maradtunk sokáig. Szóval én inkább próbálom megkeresni azt a megoldást ami mindenkinek jó.

2017. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Én akkor vállaltam gyereket, amikor az ilyesmi nekem már nem okozott problémát.
2017. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%

Most nekem is fura ez a helyzet.

Nem bánom, hogy itthon maradunk, de nekem is ez van, ami neked, hogy ilyenkor már készülődtem, megittunk már egy-két pohárral, vártuk az estét. Ez az első alkalom, hogy itthon leszünk.

2017. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Egyaltalan nem zavar. Utalom a szilveszteri bulikat. Jo itthon a harom gyerekkel.
2017. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem ,mert gyerekek előtt sem jártam nagyon bulizni szilveszterkor ,most hogy nagyobbak gyerekek este lemegyünk tüzijátêkozni ide parkhoz focipályára ,lejönek a barátaink is együtt tüzijátékozunk dumálunk gyerekek szaladgálnak
2017. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
Én kibuliztam magam, nem hiányzik egyáltalán a szilveszteri buli.
2017. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
7%
Sosem jártam bulizni. amúgy meg minek mentél férjhez és szültél ha még ilyenkor is a kválkodáson jár az eszed.
2017. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
34%
Kisfiúnk februárban fog megszületni, de már idén sem megyünk sehova. 32 hetes vagyok, estére bevizesedik a lábam, így állni már nem kellemes túlságosan sokat, és a hasam sem kicsi már. Egyáltalán nem bánom, jövőre meg ugye a fiúnk miatt hagyjuk ki, de szerintem még lesz alkalmunk Szilveszterezni eleget így vagy úgy. :) Itthon vagyunk a férjemmel ketten, én épp netezek, Ő pedig filmeket keres amit megnézünk, hogy elüssük az időt. Éjfélkor koccintás kölyökpezsgővel és alszunk valószínűleg. :D Lesz ez még jobb is..:D :)
2017. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!