Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Natália?

Szerintetek szép név a Natália?

Figyelt kérdés
A megszületendő kislányomnak szeretném ezt a nevet adni. A vezetéknevéhez tökéletesen passzol és a jelentése is nagyon tetszik. És a becézése is nagyon tetszik 😀. Mi a véleményetek róla? Ha ismertek Natália nevű lányt, milyen a személyisége?

2018. jan. 3. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép. Nati nagyit ismerek.
2018. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szép név, de a névnek semmi köze a személyiséghez!
2018. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem van a személyiséghez köze. Van sok egyforma nevű ismerősöm ès hasonló a humoruk, az életfelfogásuk.
2018. jan. 3. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Jaj.
2018. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép. Két ilyen nevű lányt ismerek. Mindketten szépek, kényesek, az egyik okos a másik butcska.
2018. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És van egyedi becézés, amit ti találtatok ki?
2018. jan. 3. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy Natit ismerek, nagyon szép maga a név, nekem is tetszik, de a kislány csúnyácska.
2018. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy Natáliát ismerek, csak rossz emlékeim füződnek hozzá. Egy suliba jártunk, már alsóban lopott az osztálytársaitól, sokat káromkodott kicsiként is. 15 évesen szült, most 26 éves és hat gyereke van.
2018. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép név. Egy Natália nevű lányt ismertem, sokan dicsérték, hogy milyen szép neve van.

Viszont tényleg nem fogja a neve befolyásolni a személyiségét. Én is sok egyforma nevű embert ismerek, vannak köztük hasonló és nagyon különböző természetűek is.

2018. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép név
2018. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!