Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik a napotok egy...

Hogy telik a napotok egy bolcsis babaval? Hogy jartok dolgozni? Mennyi ido alatt ertek haza? Mit csinaltok otthon? Van ido a ferjetekre is? Hazimunka?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem bölcsőde, de így telt: 8ra vitte bölcsibe, fél 9-re beértem dolgzni, ált. A férjem ment érte 5-re, én 6után hazaértem. Hétköznap szinte semmit nem csináltam, a hétvégén főztem, takarítottam egy kicsit, amúgy 1hónapba 1* jött egy lánynagxobb takarítást csinálni.
2018. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor a lányom bölcsis volt, 7-re vittük, 7.30-15.30-ig dolgoztunk. 4-re ottvoltunk érte. Otthon pedig a férjemmel megosztottuk a házimunkát meg mindent. Nekünk ez vált be.
2018. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nem baba, ősszel volt 2, akkor kezdte a bölcsit. Reggel háromnegyed 8-ra viszem, délután 4-re érünk oda érte. Ha én megyek érte, akkor leparkolok itthon, kb 10 percre van a bölcsi, és sétálunk még egyet hazafelé jövet, mert sajnos alig viszik ki őket. (A héten pl egyszer sem.) Hét közben alig végzek házimunkát, egyszer porszívózok (kb szerdán), mosok és mosogatógépbe ki-be pakolok, semmi több. Hétvégén takarítok minden mást.

Esték úgy telnek, hogy 7-ig játszunk közösen, apuka is, ha épp eljátszik egyedül, akkor örülünk, de nem küldjük el, ha velünk szeretne. (Autózás, duplo, domino, mesélés könyvből, gyurma, stb.) 7-kor legkésőbb vacsi, aztán fürdés, 8-ra van ágyban a gyerek. Mi 10-11-ig maradunk fenn, szóval jut időnk egymásra.

Én jobban élvezem, mint az itthon töltött 2 évemet, szeretem a pörgést. Szerencsére a kisfiam is szereti a bölcsit. Ő itthon már unatkozott, én házimunkáztam, főztem, stb, ő engem nyúzott, mert unta a játékait. Most nincs annyit itthon, hogy megunja őket. :)

2018. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, hogy munkát kéne keresni mert már kezdek megőrülni itthon. Bár még csak 8 hónapos én már a terhesség elejétől itthon vagyok. Rögtön felveszik bölcsibe, ha találok nunkát?
2018. jan. 13. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Bölcsifüggő. Érdeklődni lell az adott bölcsiben, hogy mi a menete. Nálunk előre kellett jelentkezni, majd egy idő után értrsítettek, hogy bekerült-e. Kellett vinnem egy nyilatkozatot a munkahelyemről, hogy ott fogok dolgozni. Anélkül be se vették volna. Aztán számolni kell a beszoktatási időszakkal is. Ez meg gyerekfüggő, kinek hogy megy a beilleszkedés.
2018. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!