Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor voltatok...

Szülés után mikor voltatok először együtt a párotokkal? Normális, hogy én 10 héttel utána sem akarok?

Figyelt kérdés
Abszolút nincs rá igényem, ha erre gondolok, akkor inkább rossz érzés tölt el, mint jó. Volt így más is? Meg fog ez változni vajon idővel?
2018. jan. 8. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, ne engedd h ez eluralkodjon felettes kulonben 1 év múlva sem tortenik meg és rámehet a párkapcsolatod.( persze nem a sex az elso de egy idon belul szamit..)

Vedd ra magad, kerd meg parod h segitseg feldobni a hangulatot. (Tipp:sikosito elso par alkalommal nagyon jól jöhet, legyen otthon)

Az elso 2-3 alkalom nem lesz az igazi, de aztán visszazökkensz és újra kívánni fogod. Csak ne hagyd h ez felülmúljon téged. Senkinek sem lesz az jó.

2018. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7.heten vtunk egyutt ujra, az nem volt vmi jó, de kellett első lépésként. Aztan egy hét múlva újra ,mert féltettem a hegem. De amúgy 3 alkalom után szépen "bejáródtam" és alig vártam h legyen alkalmunk.:)

1# voltam

2018. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 3 hónap után kb.

Libidóm kb 1 évig még nulla volt, úgyhogy semmi kedvem nem volt addig az egészhez

2018. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Libidom semmi, 7 hónapja szültem, a fő gond, hogy az apja sem erőlteti, mert akkor gondolom összeszedném magam. 10 héttel utána szerintem normális amúgy.
2018. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Hormonjaid az agyad egészen mással foglalkozik.


Mi a kontrol után pár nappal voltunk először együtt de nem nagyon ment. Szerintem két kezemen meg tudom számolni, hogy összesen mennyit voltunk együtt a szülés óta. 1 éve szültem.


Sajnos..


Most sincs libidóm, de igyekszem erőltetni a dolgot 2-3 naponta, hogy rendben legyen a párkapcsolatunk. Inkább foglalkozok a párommal mint magammal..

Szóval igen, tudatosan foglalkozni kell ezzel mert ez fontos egy pár életében.

2018. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi 5 héttel a szülés után voltunk együtt először (azon a héten mentem vissza kontrolra, és az orvos azt mondta, nincs akadálya). Nagyon fájt az első alkalom, de nem akartam annyiban hagyni, és ezt követően minden héten próbálkoztunk. A 3. hónapra már jobb lett, mint terhességem előtt volt.
2018. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.héten és én alig vártam.A libidóm nem csökkent, nem fájt, nagyon élveztem.

7hós.a babánk.Rwndszeresen szexelünk bár a nemalvás miatt zombi vagyok...inkább amiatt marad el szex mint libidó miatt.

2018. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 6 hét után voltunk együtt és fájt nagyon. A lányunk 6 hós koráig az eleje mindig kellemetlen volt. Eleinte nekem se volt rá igényem, de közben megjött a kedvem. 10 éve vagyunk együtt, azóta visszaálltunk a napi, max 2 napi együtt létre.
2018. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!