Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adél, Szofi, Melani, Vanda...

Adél, Szofi, Melani, Vanda vagy Milla?

Figyelt kérdés
Ezek a nevek tetszenek nekem is és a páromnak is. Néhány kiesett a rostán, mivel csak egyikünknek tetszett. A párom azt mondta viccesen, hogy írjam ki ide. Hát gondoltam teszek egy próbát. Patakiak vagyunk.
2018. jan. 10. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindegyik tetszik, de itt úgyis le fognak pontozni meg megkérdezik, romák vagytok-e.


Talán a Melanit kihagynám Pataki vezetéknévvel, mert mindkettő 3 szótag és i-re végződik, olyan zakatolósnak hat egyben. A Patakimilla túl egybeolvad. A másik három jól hangzik.

2018. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem vagyunk romák egyébként.
2018. jan. 10. 21:50
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Hat megmondom oszinten nekem egyiksem tetszik, de ha mar nagyon muszaj valasztani akkor maximum az Adel vagy a Vanda. A Szofi es a Melani remes igy magyarositva, a Milla meg nekem nem is hangzik nevnek.
2018. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Tetszési sorrendben: Szofi, Adél, Vanda, Milla, Melani
2018. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Adel, Vanda szep, a Melani es Szofi feltunesi viszketegseges igy magyarositva, Milla szep, de Sarka Kata kutyajat hivjak igy, az ugrik be.
2018. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Melani (melaniatrump), Szofi (cigi), Milla (egymillióanasajtószabadságért) szerintem szörnyűek. az adél név hallatán egy ostoba nő jelenik meg a szemeim előtt.

a Vanda tetszik. szerintem jól hangzik a Patakival.

2018. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
A Szofi és a Melani szörnyen magyartalannak hat a Pataki mellett. Ezek közül a Vanda a legkomolyabb és legvállalhatóbb, de szerintem túl rövid.
2018. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Adél :)
2018. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Vanda vagy Adél, de inkább a Vanda tetszik :)
2018. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szofi helyett Szófia?
2018. jan. 10. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!