Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit akarhattak, mit csináltak...

Mit akarhattak, mit csináltak a babámmal? Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Ma egy nagy bevásárlóközpontban voltam 7 hónapos kisfiammal, aki babakocsiban ült. Fél szemem mindig rajta volt, de egyszer ahogy pont olvastam egy termék cimkéjét egyszer csak szinte sikítva sírni kezdett, ahogy odanéztem egy nem túl bizalomgerjesztő pár sietett el tőle. Egy közelben lévő nő szerint a pár női tagja megfogta a kezét, aztán a férfi is odahajolt, erre kezdett úgy sírni. Próbáltam utánuk szólni, de szó nélkül elsiettek. Utánuk menni a kicsivel együtt nem mertem. Nagyon rossz érzésem van azóta is. Mit akartak tőle? Csinálhattak vele valamit?
2018. jan. 12. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem túlgondolod.

A babák ilyenek. Van hogy rájuk néz egy idegen és mosolyognak rá. Az is nyomasztó lenne számodra?

A gyereked nem mosolygott idegenre, hanem ordított helyette. Én nem látnék ebbe többet bele.

2018. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A kisbabák megilyednek az idegentől, nem kell ezt így túlmisztifikálni, és nem értem igazából most elkezted kérdezgetni a környéken lévőket? Ugyan már.
2018. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, a nő magától mondta, meglepett arccal hogy a kezét fogdosták meg odahajolt nagyon a férfi.
2018. jan. 12. 21:51
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Te is nagyon figyeltél a gyerekedre. Legközelebb kikapja valaki a kocsiból.
2018. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

El se tudom képzelni a szituációt. Fél szemed rajta, mégse látsz semmit. Hány méterre voltál tőle, hogy az se tűnt föl, hogy valaki belemászik az arcába?

Ez nem fél szemmel figyelés. Max. ha fél szemedre vak vagy.

2018. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is figyelj maskor jobban!


Van, aki csipkedi a gyereket, hozzanyul, stb. Gondolom, ezt nem szeretned.

2018. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
99%
Én a babakocsit mindig magam ELŐTT toltam, ha megálltam,, akkor sem fordítottam neki hátat. Még ha olvasok is közben egy címkét, a kocsi felé fordulva mindenképp észreveszem, ha valaki belemászik a gyerek képébe. Akár azt is hihették, hogy valaki magára hagyta a kocsit, nem látták hogy kihez tartozik.
2018. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
A babakocsit magad előtt kell tartani, nem melletted és nem mögötted. Így mindig látod.
2018. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Beadták neki az életelixírt.
2018. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Itt veled van a gond, mert nem vigyázol a saját gyerekedre. A babák pedig sokszor így reagálnak az idegenekre. Ha csak egy címkére pillantottál volna rá, nem tudták volna fogdosni, meg simogatni.
2018. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!