Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy férfi mindent kifizet a párjának és a (nem saját) gyerekének?

Figyelt kérdés
A nő távoli rokonom. Vidéken élt panelben de a pasihoz költözött kertes házba az akkor 3 éves kisfiával. Azóta eltelt 1,5 év. Nem házasodtak össze. A gyereket magánoviba íratták, a nő letette a jogsit és kapott egy kocsit, de persze amit ő választott magának. Nem dolgozik mert gyereket akarnak, bár azt nem tudom a kettő miért zárja ki egymást. Akármit szeretne, megkapja, csak egy szavába kerül. Mindent feltesz facebook-ra hogy az őszi szünetet milyen wellness Hotelben töltötték stb...
2018. jan. 12. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Savanyú a szőlő, kérdező? Gondolom a férfinek van pénze, miért ne költhetné azokra akiket szeret? Miért fáj neked, hogy a “távoli rokonod” már nem panelban lakik? Vagy, hogy a gyereke magán oviba jár?
2018. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem is élek Magyarországon, de idáig sugárzik belőled az irígység...
2018. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, normális.

Undorító ez az irigység. Keress te is magadnak egy pénzes pasit!

2018. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Most akkor hol a probléma? Neked nincs hogy csinálsz magadnak?
2018. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem lenne kepem eltartatni magam, de kinek mi.
2018. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

???

Nem, de akkor most mi van?

A palinak van pénze,a csajnak meg van puncija...üdv a világunkban...

2018. jan. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél irigy! :)
2018. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekik így megfelel,akkor teljesen oké.Sok nő örülne ilyen férfinak.
2018. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Én simán lennék a nő helyében......
2018. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze h.normális!!Pláne ha a férfi megteheti és szereti a nőt!Mi is mindent megkalunk a páromtol.Igaz én nem vagyok olyan aki csak henyél egész nap és a fiam is most jár jogsira,az az én fizumbol megy...mert hogy dolgozom is,pedig mi is babára gyúrunk. :D
2018. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!