Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet ertelmesebb anyukakk...

Hol lehet ertelmesebb anyukakkal beszélgetni az interneten?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik szeretnek olvasni, újat látni, kirándulni, informálódni. Nemcsak a mit főzzek ma és kakis pelenka a téma. Ez is fontos természetesen! ! Csak egy kicsit más dolgok is legyenek témák.
2018. jan. 14. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott, ahol eddig kerested a neked megfelelő érdeklődésű emberek társaságát....
2018. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

MINDEN társaságban vannak nagyon "anyuka-típusú" nők akik csak gyerekről tudnak, és olyanok is akik nem. Ez nem értelmi szinttől függ amúgy.

Tipp: a hobbiddal kapcs. netes társaságot keress, ne anyukákat. Úgyis lesz köztük anyuka is!

2018. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Sokan vannak, csak fel sem merik vállalni, ami érdekli őket, mert az ősanyák rögtön önzőnek titulálják, mi az, hogy van élet a gyereken kívűl. Holott nekik is van, ha 2 szaros pelenka között tudnak ide írogatni :D (bocsi)

Nekem pl 2 gyerekem van, és 10 hetes terhes vagyok.

De szeretek jól kinézni, szeretem, ha rendben van rajtam minden. Az ilyeneknek már rögtön r¡banc vagyok, aki biztos kelleti magát, mert nem szeretnék elfelejteni nő is lenni amellett, hogy anya vagyok, és nem zsíros hajjal, anyatejjel átáztatott otthonkában féltékenykedni meg háborogni másokra a facebook meg a gyk előtt.

Érdekelnek a tetoválások, van is rajtam pár db => Az csak börtönviseltek meg aluliskolázottaknak van, így akinek van, az csakis szar anya lehet.

Ha el mertél menni valahova gyerek nélkül, buli, szülinap, mozi, kikapcsolódás, hogy tehetted, egy igazi anyának 0-24 a csöcsén lóg a gyerek 3 éves koráig...


Tudom, értelmes anyukákra gondoltál, ez meg nem erről szólt, de kikívánkozott...

2018. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én ilyen vagyok, úgyhogy végülis gyakorin is lehet ;)
2018. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább élőben kered őket vanak páran .
2018. jan. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok:) nekem is ugyan ez a problémám. Mar írtam ide én is kédést, de ahogy látom nem igazán akarnak itt barátkozni az anyukák. Esetleg ha még nektek is aktuális lenne a barátkozás, szivesen ismerkednék én is. Budapesti vagyok, 27/L
2021. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!