Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka akinek...

Van olyan anyuka akinek nincsen vagy nem igazan vannak olyan baratai akikkel osszejar? Esetleg aki egyedul erzi magat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Például én, mellőlem eltüntek a barátok, pedig nem voltak kevesen.
2018. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Att erzem.Amiota kinottem a bulizasbol es anyuka vagyok.Szinte senkim.2 anyuka akikke szultem veluk neha beszelunk ritkabban talizunk is.De az ritka:(. Aki volt meg kihasznalt aztan elkoltozott messzire..vagy epp 3 gyereke volt es "nem ert ra" talizni pedig mondtam h megyek ha kell..de en ugy erzem neha jo ha talalkozik is az ember..aztan az iskolas baratno meg nem birta az oszinteseget:/:( ugyhogy parom es a lanykam van
2018. jan. 15. 10:16
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja volt olyan is akivel azert szunt meg a baratsag mert a fia es a lanyom nem jottek tul jol ki egymassal 😅 szval erdekes dolgok vannak:( En jobb szeretek szemelyesen is talizni neha szerintem azaz igazibb..de sok volt a tavoli barat (tavolibb hogy par haz vagy faluval elt arebb) es a nem erek.ra cimu dolog:(
2018. jan. 15. 10:19
 4/15 anonim válasza:

Szia, az én kislányom 10hós..amíg dolgoztam mindenki mellettem volt, most meg ott tartunk hogy a legjobb barátnőmmel 2het 1x beszélünk kb..

szóval nekem sincsen senkim, és hazudnék ha azt mondanám hogy tök jó így is..merr néha az embernek jó lenne egy olyan ember akinek mindent el tud mondani..jó mundjuk van nővérem, meg a sógornőm..dehát ez mégsem olyan :/

2018. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem maradt sok barátom, csak a gyerekkoriak de velük is havi szinten 1-2 alkalommal ha találkozom. Lóghatnék a mami klubbal is de rosszul vagyok tőlük, régen a barátaim voltak amikor még nem voltunk anyukák és már akkor is fúrták egymást meg ment az intrikálás. Na erre nekem nincs szükségem, akkor inkább ne legyenek barátaim. :(
2018. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
En is maganyos vagyok pedig meg csak 3hete szultem. Felek ebbe a maganyba fogok beleorulni. Masik faluba koltoztem ahol senkit sem ismerek. Nagyon rossz igy, foleg h en extran kozossegi leny vagyok. A baratok mind dolgoznak es nem ernek ra. Sajnos a magany miatt mar a ferjem is kezdem eltolni magamtol.
2018. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hm:/ hat nagyon nehez tud lenni ha senkije nincs az embernek a sajat kis csaladjan kivul.En tavaly vesztettem el a legjobb gyerekkori baratom mert nem birta h megmondtam a velemenyem es azt mondta ne keressuk egymast:/:( Nem egyszeru bele lehet fasulni..ugyan akkor enis ugy vettem eszre sok a furkalodas pl jatszin is.....meg a kihasznalas legalabbis en mdjuk sok mindent adtam mindig kajatol kezdve a jatekig..aztan megse lettem jo valamiert. Erdekes dolgok ezek. Szerintem ep felnott ember ne furja a masikat hanem beszeljek meg a bajjaikat oszinten ugy hogy azt bizony el is viselik.mert szerintem roszul eshet ha oszintek vagyunk de hat akkor a hazugsag?:I Ha ilyen miatt nincsenek baratok am.legyen
2018. jan. 15. 12:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapja szültem, de az egész terhességem ágyhoz kötve töltöttem! Gyakorlatilag a páromon és a lányomon kívül senkivel nem beszélek! A barátaim szépen lassan lemorzsolódtak! Mivel én menni nem tudtam ők meg állítólag a meló miatt nem tudtak jönni, nem egyszer volt, hogy még az sms-re sem válaszoltak! Nagyon társasági ember voltam-vagyok, rossz állandóan itthon egyedül, jó lenne eljárni emberekkel találkozni, de ami nálunk van anya csoport azok mind ezek a tipikus ősanyák! Azért lecsesztek mert elment a tejem és tápszeres lett a picim, nagyon bántott a dolog így többet oda sem mentem! :-(
2018. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jezusom:( azert lecseszni valakit mert elmegy a teje? 😟 En mar kajak nemertem sokszor milyen emberek vannak. Es legfokepp azt hogy valaki felnott letere nemtud megbeszelni dolgokat sokszor veszekedes nelkul:/ Ha valaki alapbol nem akar szoptatni mondjuk olyan pelda miatt mert nem akarja hogy logjanak a mellei akkor kicsit megertem ha elitelik...mert szamomra a gyerek az elso! De ha nemtud vagy elmegy a teje es azer nemtud szoptatni az mas.:( Ezek szerint sok anyukanak csak ilyen hibe hoba baratai vannak? Szomoru hogy mert valakinek nincs gyereke akkor azt hiszi mar csalados emberrel nem lehet programot csinalni 🤔😏😣 sokan ezt gondoljak szerintem roszul. Amugy van aki veszprem megyei:D?
2018. jan. 15. 14:40
 10/15 anonim válasza:
Szia 4es vagyok :D és Veszprém megyei :D
2018. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!