Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Vigantol-tól fáj a hasa a...

A Vigantol-tól fáj a hasa a babámnak. Milyen másik D-vitamin cseppet adjunk helyette?

Figyelt kérdés
Nem bír tőle kakálni, egész éjjel nyög. Nézegettem neten de a jutavitnek mrg a tobbinek nem talalom meg az osszetetelet. Mert ha ugyanaz akk azzal nem vagyok elorebb. Aki mas ad a gyerekenek az megnezne az osszetevoket es leirna nekem? Koszonom.
2018. jan. 16. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
miből gondolod hogy attól? gondolom születése óta kapja. miért most lenne tőle szorulása?
2018. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A Vigantol egy csepp olaj gyakorlatilag. Komolyan atttól fáj a hasa?!
2018. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen. 1 hetes koratol kapja. Igen masra nem volt otletem, es mondta a vedono h akk ne adjak 3napig nezzuk meg. Addig nem bolt gond, tegnap este megint kapott ed megint csak szenved es nem bir kakalni. Es nem nem ettem semmi olyat. Csak az ilyen jutavit meg eurovit vetegtahekoztatojat nem talalom neten. Meg szeretnem nezni h egyezik-e az osszetetel...mert ha igen akk felesleges ujat venni.
2018. jan. 16. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is a Vigantolra gyanakodtunk,így felhívtam a gyerekorvost,megmondtam hogy én váltok,Eurovitet kap most,nálunk is pocak gondok voltak.
2018. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lovasoktató ***** válasza:
100%
Én a bio gaia(nem tudom hogy kell leírni) d vitaminos cseppet adtam neki.Bevált.
2018. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én babám aki most 14 hetes, a születése óta az eurovit D vitamint kapja 1 cseppet naponta! Nekünk alapból ezt írta fel a gyerekorvos! [link]

Itt megtalálod a betegtájékoztatót! Ne haragudj, de telefonról nem tudok linket küldeni!

2018. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Végülis sikerült! 😁
2018. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor legutóbb voltam a kicsivel tanácsadáson íratni akartam ki Vigantolt, de mondta a doktornő, hogy Eurovit D-vitamint ír ki. Sajnos már nem emlékszem, miért nem a Vigantolt, de elképzelhető, hogy volt valami problém vele.
2018. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Holnap irany a patika es veszunk mast! 
2018. jan. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!