Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan elvált anyuka,...

Van itt olyan elvált anyuka, aki haragban volt a gyerek apjával, de mégis sikerült megbékélnie a helyzettel?

Figyelt kérdés
2 éve váltunk el, de még néha vannak összetűzések, amit próbálok akkor lerendezni, amikor nincs a kicsi a közelben. Ne hallja, ne érezze a veszekedést. Aki volt így, hogyan tudott túllépni a sérelmeken, hogy már ne fájjanak a bántó tettek, szavak. Megcsalt, elhagyott, sokáig nem fizetett gyerektartást, az új nő gyerekeivel többet foglalkozik. Engem elmond midenféle sz.nek. Mit lehet tenni hogy változzon a helyzet? Így leélni egy életet, nagyon nehéz.
2018. jan. 16. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáld a minimálisra korlátozni a kontaktot, csak arról beszélj vele, amiről nagyon muszáj. Emelkedj felül rajta, nézd levegőnek, ne foglalkozz vele. Ez a legidegesítőbb
2018. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én. Ugyanez szinte, dettó..a sztori.

GYerek előtt is kiabált a kocsiban a válás után is, lealázott..stb.. de tudd ha ellened hergeli a gyereked az bizony veszélyeztetésnek számít ez ügyben a gyámhatóság jól megb.... több tízezer Ft-ra ha bejelented...mondjuk kinek hiányzik a tortúra de érdemes meglebegtetni ezt!

Na igen és az új gyerek lett a kedvenc..

Most lesz 18 a fiam nyolc éve voltam én is ebben a helyzetben...hálistennek a gyerek pontosan látja ki milyen, ne aggódj. Cserébe nekem is kicsúszott a számon ez-az néha az apjáról :D..

2018. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

utolsó, és mennyi idő telt el mire, már nem húztad fel magad az exed bántásain?

2018. jan. 16. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10eve váltunk el,12eves a fiam.Mai napig cirkuszok vannak.Legutobb szilveszterkor volt.Ugy esett a lathatas,hogy karácsonykor itthon,szilveszterkor az apjánál.En hülye engedtem neki és elengedtem karácsonykor is,viszont szerettem volna,ha szilveszterkor kicsit később viszi.Beszelni nem lehetett vele,lehordott mindenfélének a gyerek előtt.De megfogadtam,ez volt az utolsó,azóta papír szerint tartom a lathatast,egy perccel hamarabb nem adom oda a gyereket neki.Tudni illik neki a gyerek csak akkor kell,mikor új barátnője van és meg kell mutatni,hogy ő milyen minta apuka.Amugy tényleg jó tanács,hogy ne süllyedj le az ő szintjére és csak arról beszélj vele,amiről muszáj,szóval csak a gyerekről.En is ezt teszem évek óta.Es ne aggódj,a gyerek tényleg tudja,hogy ki milyen
2018. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!