Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes venni szívószálas...

Érdemes venni szívószálas cumisüveget vagy inkább már ivo poharat?

Figyelt kérdés

Aventeset néztem mindkettőből.jövő hónapban lesz egy éves.nem valami olcsóak ezek a fajták!érdemes lenne venni szivoszalasat és mikor kettő éves lesz akkor az ivopoharat?

Köszike!


2018. jan. 17. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az avent tejtároló poharát használtam pohárként. Annál nem probléma, ha leejti, mert műanyag.

AZt az egyet, ami volt, ajándékba kaptam valamelyik babacsomagba (talán amit a kórházban adtak).

[link]

Így megtanult pohárból inni.

2018. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Az ivópohárral (ha arra a cseppmentesre gondolsz) szerintem az a baj, hogy nagyon változó, hogy a gyerek elfogadje-e. Az én fiam 1 múlt, de még mindig nem érti, hogy a szélén kell szívni és jönni fog belőle a víz. Mindig a közepébe akar nyúlni ahol a kupak meg a luk van..


Szerintem babakocsiba, sétához tök jó a szívószálas, de ennyiből lehet csőrös is vagy sport tetejű. Az ilyen korban szerintem már mindegy. Otthon meg gyakoroltok pohárból inni. Vagy pohár és külön szívószál kombó. Mi így csináljuk.

2018. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fordítva vedd.


2 évesnek szerintem már bőven felesleges egy ilyen szerkezet.

Szívószállal inni bonyolultabb, mint az itatópohárból, ráadásul az itatópohár ugyan úgy működik, mint a rendes. Meg kell emelni, meg kell dönteni a fejét stb. (csak nem borítja nyakon magát), így tanul meg könnyebben rendes pohárból inni.


A lányom is az első szülinapjára kapta. Max. 3 hónapig használta, mert megtanult pohárból inni.

2018. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

most ilyenünk van, de leszeretném váltani, h ne ilyen cumi fejű legyen!

[link]

2018. jan. 17. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!