Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Remélem nem lesz gond!?

Remélem nem lesz gond!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 25/L vagyok.

Életem vágya egy kisbaba !Sikerült!8 hetes vagyok..viszont csaladi balhé,parkaocsokati balhé,munkahelyi stressz mind ezeken túl vagyok.Van hogy folyt az ideg.Annyira felek elvesztem a kis magzatot a hasamba akit annyira várok...szerintetek ha ezt kibirta amiken túl mentem,akkor mar valószínű hogy nem lesz gond?Ezzel probalom nyugtatni magam.De nehéz.Felek hogy baj lesz.a munkahelyemen ki vagyok a stressztol vendeglatas 12 oraban nincs ebed szünetem se...egesz nap csak állok rohanok.még leülni se tudok.ez sok nekem.Ha őszintén gondoljátok hagy kerjek pár biztató szót.Nagyon köszönöm


2018. jan. 17. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, még háború idején is születtek gyerekek.

Amelyik baba erős, egészséges, az megmarad :) A gond csak az lehet, ha nem elég erős, nem tapad jól.

2018. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ne emelj, próbálj ne idegeskedni, szedj B-vitamint! Ennyi amit tehetsz. Ha el akar menni, el fog a 12. hétig
2018. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen körülmények között fogant, megtapadt, és már fejlődik is, mivel 8 hetes vagy, így nem hiszem, hogy emiatt baj történne. Bízzál benne.
2018. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!Ezekre a szavakara igyekszem gondolni <3
2018. jan. 19. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!