Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Friss anyukák, hogy vagytok?...

Friss anyukák, hogy vagytok? Megszoktátok már, hogy van egy babátok? Akiknek nagyobb a gyerek, mennyi időbe telt, mire felfogtátok az egészet?

Figyelt kérdés
Nekem már majdnem 3 hónapos a lányom, de még mindig hihetetlen, hogy itt van :) Első próbálkozásra összejött, szóval nem lehet azt mondani, hogy sokat vártunk rá, ezért ekkora a boldogság. El se tudom képzelni mit érezhetnek azok, akiknek több év után jön össze a baba. Á, ennél nagyobb dolog nincs az ember életében.
2018. jan. 19. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mi 6 évet vártunk rá, most 6 hetes, de nem is emlékszem már, milyen volt nélküle. Csoda az egész, a terhességem is tünet- és problémamentes volt, ő ia s csodababa. ❤ Alig várom a következőt! 😊
2018. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam és kellett legalább fél év mire felfogjam :D

Mostanra viszont egyre szebb minden. Önállóbb már, sokkal tartalmasabbak a napok, stb.

Az első naptól fogva imádom hogy van :)


(Mellesleg furcsa, de mire ténylegesen elhittem hogy az enyém, az 1 hónap volt.)

2018. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagy elmúlt 3 éves és olyan, mintha mindig lett volna. Az első pillanattól magától értetődő volt a jelenléte. A kicsi 9 hónapos. Vele előfordult az első 2-3 hétben néhányszor, hogy "elfelejtettem" miközben a nagyobbal csináltuk a napi rutint. Pl. bejöttünk az udvarról, a kicsit letettem a nappaliban, a nagynak megmostam a kezét, adtam inni, majd bementünk a nappaliba és meglepődtem, hogy a kicsi ott van. Természetesen ellátva mindig el volt, veszélyben soha nem forgott. Amióta megjött a hangja, kiköveteli a figyelmet:)
2018. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom most múlt el 1 éves. 7 évbe tellett mire sikerült.

Szinte fel se fogtam hogy összejött mert nem is számitottam rá, nem is gondoltam rá egyáltalán csak éltem az életem. Nagyon szeretem őt, imádom etetni és boldogsággal tölt el ha jó izűen eszik. Mindemellett eléggé nehéz a gyerek nevelés, már nem tudok eleget pihenni és néha fárasztó az altatása meg sokszor a cipelése mert gyakran kézben akar lenni és már ugye nem könnyű főleg úgy hogy ismét terhes lettem. Ez a másik baba meg 4 hónap alatt össze is jött, dokihoz még most megyünk tehát még azért meg kell győződni arról hogy élő terhességről van szó. De biztos rendben van minden. :) Érdekes lesz kettővel, de eleinte biztos nagyon nehéz, de valamit valamiért. :) Vannak nehézségek de minden korban van valami szép és öröm amit anya és gyermeke adhat egymásnak.

2018. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!