Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehet gyerekem, mit lehet...

Nem lehet gyerekem, mit lehet ilyen esetben tenni? 28f

Figyelt kérdés
Nincs szervi problemam (impotencia), de nem lehet gyerekem...el vagyok keseredve, nem tudom hogyan tovabb, mit akarok az elettol ezek utan.... akik hasonlo helyzetben vannak hogy elik meg? Ugy erzem h fel kell forgatnom az eletem, hogy uj ertelmet talaljak, de nem fogok :/
2018. jan. 19. 10:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Akár priviben is johet valasz, nagyon kivancsi lennek hogy megis hogy lehet tovabb csinalni, teljesen ertelmetlennek latok mindent igy :(
2018. jan. 19. 10:43
 2/17 anonim válasza:
28%

En amúgy meleg vagyok, de ha hetero lennék akkor se kellene gyerek. Én tanárnak tanulok. Ott lesznek a “gyerekeim”, a megmaradt pénzt pedig luxusra, kirándulásra költöm.

Örökbe is fogadhattok, ha úgy gondolod. Olyat keress, ami téged boldoggá tesz.

2018. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem az orokbe fogadas nem sajat... Nem is ebben kerek tanacsot, hanen hogy hogy lehet tovabb folytatni....mi ertelme van dolgozni? vagy barmi :S
2018. jan. 19. 11:55
 4/17 anonim válasza:
100%
Már leírtam, hogy kérése más célt.
2018. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
29%

*kerese.

Attol hogy nem saját gyerek, attol még egy gyerek.

Nem kel szűklátókörűnek lenni

2018. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
En sajatot akartam. Ez nem szuk latokoroseg. De legyszives ne egy liberalis meleg akarja megmondani a tutit, akiknek / nektek am. is mindegy minden.
2018. jan. 19. 12:02
 7/17 anonim válasza:
59%
Miért lenne nekünk minden mindegy? Azért, mert valaki nem a gyerekvállalásban találja meg a boldogságot, azert még nem mindegy. Sok heteronak nincs gyereke, mégis megvannak.
2018. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, nekem ez akkor is fontos lett volna. Ezert kertem, hogy olyan irjon aki hasonlo helyzetben van, a te helyzeted nem hasonlo, te nem akarsz sajatot, vagy nem is tudom a ti gobdolataitokat pontosan, de nem is erdekel, hidegen hagy. Csak nem tudom miert eroskodsz, de mar latom, hogy megint en leszek a rossz, amiert nem kivanok egy meleggel beszelgetni, pedig no offense, csak nem vagyok kivancsi a nezopontosra, ne haragudj.
2018. jan. 19. 12:12
 9/17 anonim válasza:
66%

Értem a fájdalmadat, de attól ha mások véleményéd kéred ki ne beszélj így róluk.


Az életednek nem csak egy célja van, biztosan nem csak azért létezel, hogy szaporodj, ezen az emberi lét maga túlmutat.

Konzervativ beálítottságuként gondolj csak a papi hivatásra például, ők válalják önként hogy sosem lesz vérszerinti utódjuk, de sokat törődnek az emberekkel. A szerzetesek utódjaikként tekintenek tanitványaikra.


Igen felfordul az életed, mert nem egy személy számára kell feltétlenül építened, de teheted ezt egy közösségért egy ügyért is akár.


Az örökbefogadásban az a jelentős külömbség, hogy nem a véredet viszi tovább az utódod, de tovább viheti a tudásodat, az értékrendedet, amik legalább olyan fontosak mint a genetika továbbvitele.


Ha van párod, biztosan segít benne, ha nincs akkor se keseredj el, nem mindenki azért keres párt, hogy a génjeit legyen kivel továbbadnia.

2018. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Mit jelent pontosan, hogy nem lehet? Mesterséges úton sem?
2018. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!