Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 hetes terhes vagyok, nem...

22 hetes terhes vagyok, nem tagadom feljött rám pár kg, de nem érzem magamat kövérnek. Viszont a párom szerint elhíztam már most. Nagyon rosszul esik pont tőle az ilyen megjegyzés. Más párja is ilyen tapintatlan vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem ez a második terhességem. Vékony testalkatú vagyok. A pocakom nagyobb,de a baba is nagyobb méretű egy héttel.
2018. jan. 21. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát.. Gratulálok a párválasztáshoz. Nem, nem csak a tiéd ilyen. Sajnos elég sok bunkó férfi van..de azoknak nem kellene szülni.
2018. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig ilyen bunkó,az utóbbi pár hónapban ilyen.
2018. jan. 21. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván ez nem szép dolog tőle, főleg ha ilyen nyersen közölte veled, viszont mi párommal megbeszéltük (most 8 hetes vagyok), hogyha hízom, akkor szólni fog (persze finoman). Inkább ő szóljon, minthogy idegenek jegyezzék meg. Ha téged nem zavar a hízás és jól érzed magad akkor úgysem foglalkozol vele. Szerintem mondd el neki, hogy ez rosszul esett, és ha őt zavarja akkor finoman célozzon rá.
2018. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

És ha idegenek jegyzik meg a párod helyett akkor mi van? Istenem, komolyan!


Azt írtad nem volt ilyen a párod. Remélem nem egy nő miatt változott meg a viselkedése. Én figyelném, főleg ha eddig nem volt ilyen bunkó.

2018. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
mennyit híztál kérdező? Az, hogy írod hogy a baba egy héttel nagyobb az semmit nem jelent ( max 100- grammot ). Egyébként, igen elég tapintatlan a férjed, meg ilyenkor mi is érzékenyebbek vagyunk. Az én exem is anno amikor főzött, de nem tudtam enni mert annyira hányingerem volt meg hánytam akkor még ő volt felháborodva hogy miért nem eszek amit főzött biztos nem ízlik…
2018. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, az enyém tudja, hogy a terhesség során nagyobb lesz a has, a cici, visszatart a test némi vizet. Főleg a második terhességnél illene tudnia, hogy nem marad így. Szoptatás alatt pár hét alatt lemegy az a 2-3 kg plusz.
2018. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
74 kg vagyok ,10 kg jött fel rám eddig.
2018. jan. 21. 10:53
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

10 kg sok. A 74 kg is. Gondolom, a férjed attól tart, hogy lesz ez a szülésre még 20 kg is, és nem fogod tudni leadni. Jogos, hogy szólt, ha nem akar egy 94 kg-os feleséget.

Nem tudom, hány centi magas vagy, de ideje szembenézni a tényekkel. 74 kilósan nem érzed magad kövérnek? Miért nem?

2018. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
170 cm magas vagyok . Az első terhességem alatt is híztam közel 20 kg- ot és siman lement szülés után pár hónappal
2018. jan. 21. 11:05
 10/12 Buriné ***** válasza:
Az én férjem azt mondja nem vagyok kövér.bár még 26.hétben járunk.eddig feljött 12 kg.de mondta ha az leszek akkor szol.szülés után.addig nem zavarja.utána együtt megyünk kondizni
2018. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!