Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet külsőleg titkolni...

Meddig lehet külsőleg titkolni a terhességet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Álkattól függ.

Átlagba kb 4 hónapot mondanék

2018. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Extrém mértékben változó, így kb. értelmetlen a kérdés. Van, akinek már 12-16. hetesen gömbölyödik, más 36 hetesen is úgy néz ki, mint aki hízott kicsit.
2018. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2#-es vagyok, ezek persze a végletek, átlagnak én 24 hetet mondanék amúgy.
2018. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Van, akinek szülésig is sikerül.

Medenceanatómia, magzatvízmennyiség, magzatméret...

Anyámnak nem hitték el a szülőotthonban, hogy terhes, de azért nem minden régi ruhája ment rá, csak a bővebbek, szóval volt változás, csak egészen parányi. Hallottam olyanról, akin még meztelenül sem látszott első pillantásra, pedig karcsú nő volt, na az már kezd misztikus lenni számomra.

2018. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, kinek mennyire erősek a tünetek. Kolléganőnk se tudta titkolni, feltűnően sokat rohangált ki a mosdóba.
2018. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj ha olyan dagadt vagy, mint egy disznó lehet azt mondanám alapból is, hogy terhes vagy.. Szóval ez teljesen relatív
2018. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rólam most 29 hetesen se mondaná meg kívülálló, hogy terhes vagyok, tehát ez tényleg alkati kérdés.

Én nagyon magas vagyok, van hova nőnie, pedig ez a 2. terhességem, na meg eleve van némi felesleg a hasamon. Lányommal is 41.hetesen szülni akkora hassal mentem, mint másnak kb. 6 hónaposan.

Főleg így télen a télikabátban meg aztán abszolút nem látszik egy félidős terhesség.

2018. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Alkatfüggő. Anyámon is csak csodálkoztak, hogy egyszer csak gyerekkel mászkál. Alacsony, széles csípője van és el van hízva. Kb. úgy nézett ki mint akire felszaladt plusz 5 kiló.
2018. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 156 cm vagyok és 46 kilóval lettem terhes... 14 hetesen kénytelen voltam kismama nadrágot venni, mert egyet sem tudtam begombolni, 16-18 hetesen simán rákérdeztek emberek a boltban, utcán (kisebb város, sokan ismernek), annyira látszott.
2018. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akik tulsulyosak,vagy akik keveset hiznak szülésig titkolják. 28. hétig lehet titkolni,de aki magas az 35.hétig takarja.olyan ruhákat vesz fel,akkor tudja titkolni végtelenig
2020. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!