Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, de ő...

Nem akarok gyereket, de ő igen? Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Kivételes eset: én vagyok a nő, és egyáltalán nem vágyom gyerekre. De a volegenyem igen. Nem most egyből, de pár éven belül szeretne. Én soha nem akartam. Ha nem változik ez meg bennem, mi lesz? 10 éve együtt vagyunk, lassan 11. Mindig tudta, hogy állok ehhez, nem áltattam. 30 évesek vagyunk, túl sok időnk úgymond nincs e téren... De en nem erre vágyom... Annyira jó volt minden eddig köztünk... Most ez fog tönkretenni mindent?
2018. jan. 21. 19:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat, hogy ez miatt. Valamelyikőtök megalkuszik, akkor lehet, hogy tüske marad az adott félben.
2018. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Úgy vett el téged, hogy tudta, nem akarsz gyereket. Ebben nem lehet kompromisszumot kötni. Ha ő akar, váljatok el.
2018. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
A legegyszerűbb megoldás: valaki mással készít egy gyereket, de ti együtt maradtok. Így mindkettőtök vágyálma teljesül.
2018. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Ennek akkor itt a vége. Ebben egyszerűen nincs kompromisszum. Ha Te nem akartál, nem akarsz és a jövőben sem változik, előfordulhat, hogy ő reménykedve még húzza pár évig, de aztán rájön, hogy ez a seb nem gyógyul és akkor lesz vége. Ez most az ő szemszögéből szerencsésebb, mintha fordítva lenne, mert férfiként 35-40 évesen még bőven ráér családot alapítani. Persze mindketten remélhetitek, hogy a másik majd változtat a döntésén, de ennyi idősen nagy esély van rá, hogy nem fog. Én a helyedben most döntenék erről, mert később, 40 felé közeledve, Neked nehéz lesz olyan normális férfit találni, aki nem akar gyereket. (pláne olyat, akinek nincs is, mert gondolom ha sajátot nem akarsz, máséval még annyira se szeretnél majd bajlódni)
2018. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Emiatt nem vagyok hajlandó elengedni. Imádom. És ő is engem. Tudom. Érzem. Iszonyú jó minden köztünk 11 éve!!!

Nem hiszem el, h miért kell ennek a témának beleronditani abba, amit 11 évig építettünk fel!

Mások megcsalas, verés

2018. jan. 21. 20:12
 6/30 A kérdező kommentje:
miatt válnak el. Nem egyezik valamiben a véleményünk, mialatt 11 éve imadjuk egymást és most legyunk egyedülállóak 30 évese
2018. jan. 21. 20:14
 7/30 A kérdező kommentje:
n. Kidobott 11 év lenne az eletunkbol... Akkor miert tartottunk ki eddig egymas mellet, boldogsagban, 19 éves korunk óta.
2018. jan. 21. 20:19
 8/30 A kérdező kommentje:
Mindent közösen építettünk fel. Közös lakásba is 1 éve költöztünk, évek óta kuporgatott pénzből vettük... Ezeket nem fogom csak úgy eldobni, mialatt mindent együtt terveztünk.
2018. jan. 21. 20:22
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Drága, az a gond, hogy ezeket nekünk hiába mondod. Vele beszéld meg, mert ebben egyedül ő dönthet. Légy őszinte és kérd, hogy ő is legyen az.
2018. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen mindegy mi volt 11 évig. A gyerekvállalás a legfontosabb kérdés egy felnőtt ember életében. Teljesen mást akartok, teljesen mások az életcéljaitok.

Ha nem adod meg neki a gyereket akkor előbb-utóbb ennek vége lesz, ebben nem lehet kompromisszumot kötni, benne örökké tüske lesz és egyre boldogtalanabb lesz.

Más 19 és 25 évesen és más 30 évesen, még akkor is ha sosem áltattad azzal h szeretnél gyereket. Nyilván mikor összejöttetek, és még utána is jó pár évig őt sem nagyon foglalkoztatta a gyerek gondolata, de az ember érik, változik, más lesz fontos az életben, és egy gyereket nem pótolhat semmilyen 10-15 éves párkapcsolat sem.

2018. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!