Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire szarul...

Normális, hogy ennyire szarul érzem magam attól, hogy körülöttem mindenki babázik?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban, családban, munkahelyen sorra jön a baba mindenhol. Mi meg dolgozunk, mint a güzü, és próbáljuk megteremteni az anyagi körülményeket, hogy jöhessen a baba...

Nagyon vágyunk már rá, de még várnunk kell, hogy biztos hátterünk legyen. Jó esetben is legalább még 1 évet.


És most újságolta el még egy ismerősöm, hogy terhes. Olyan nehéz ilyenkor őszintén örülni. Folyton a sírás kerülget azóta...


2018. jan. 22. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

Egy év? Az semmi. Tudod, a tesóm legalább 6 éve vár rá, bár minden adott. Orvostól orvosig jártak, inszemináció stb.

Közben lassan kifut az időből...

Jól érzem, hogy még harminc sem vagy?

2018. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Normalis bar epp azon vagytok,hogy biztonsagot teremtsetek hozza szoval ne keseredj el :) Felelossegteljesen alltok hozza mar a kezdettol,majd eljon a ti idotok is :)

Es igenis orulj a mas boldogsaganak te is ugyanezt varod majd,mikor a ti babatok lesz uton. Attol,hogy elkeserit a ti celotok nem lesz kozelebb,menj babazz naluk kicsit,hallgasd a sztorikat,mire oda kerulsz jol jonnek majd. Fel a fejjel,remelem hamar sikerul elerni a celt :)

2018. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

ha gondolod leírhatjuk hogy mivel jár egy baba,-nem olyan mint az ilyen amerikai filmekben :D

Nekem van két gyerekem,akiket természetesen imádok! na de,gondolj arra ti még egy csomo programot csinálhattok és nem azon kell agyalnod hogy sietni kell haza mert alvás vagy evés idő van.kiélvezhetitek még egymás társaságát és aztán az az egyév hamar eltelik,-akkor meg téged fognak irigyelni.. :)

2018. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

30 vagyok, és 8 éve vagyunk együtt a férjemmel... Már nem arra vágyunk, hogy "csomó programot csináljunk". Ráadásul jelenleg mivel épp a belünket is kidolgozzuk a közös célért, időnk sem marad rá, hogy csomó programot csináljunk, ráadásul az arra szánt pénzt is inkább félretesszük a későbbiekre, amikor majd jön a kicsi.

Az 1 év pedig a legjobb eset, ha nagyon optimista akarok lenni...

2018. jan. 22. 14:14
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, és azért, mert most leírod mivel jár egy baba, úgy gondolod, akkor majd nem vágyom rá? Nem is értem ezt a megnyilvánulást... Ha az emberek nem vágynának gyerekre, mert nehézségekkel jár, akkor kihalnánk...
2018. jan. 22. 14:17
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Hűha látom egy kicsit depis is vagy..!

Csak azért irtam hogy egy kis lelket öntsek beléd! Mert tényleg nem csak móka es kacagás! De azt is irtam hogy mahar eltelik az idő. Addig is nem sokat tehetsz csak a terveidre koncentrálsz!

2018. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Én megértelek, mi is a felelősségteljes típusok vagyunk :) Nálunk kistesónál volt, hogy mindenki sorra szülte a 3-4 gyereket, én viszont visszamentem 1. után dolgozni hogy nagyobb lakást vegyünk és kicsit jobb fizum legyen a második baba előtt.

Szerintem jó hogy vannak meggondolt gyermekvállalók is, hajrá, 1 év elszalad :)


Aztán jön a megérdemelt pihenés, én most az töltöm itthon a kistesóval. Rengeteget dolgoztam, szerettem de stresszes volt és húzós, most a babázás konkrétan pihenés hozzá képest, pedig van ugyebár a nagyobbikom is, plusz háztartás. Hajrá, eljön majd! :)

2018. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Normslis,sajnos elszomorito:(
2018. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem normális
2018. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Normàlis.

Ha javasolhatom beszéljétek àt,hogy milyen feltételeket akartok mindenképp megteremteni,mert bàr mostanàban próbàljàk elhitetni a nőkkel,hogy születnek bàrhàny évesen,ez azért nem így van.Sajnos,tapasztalat 🙁.

2018. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!