Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok egy babat ha...

Ti megtartanátok egy babat ha az apja csalados ember lenne de azt mondaná otthagyja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondolom engem és a gyermeket ugyanilyen könnyen dobná az új pnciért, mint a mostanit.
2018. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Akkor talan megtartábám ha van aki segít családomra számithatok szüleimre esetleg.mert egyedul nagyon nehéz felnevelni egy gyereket.de az se jo ha nincs apja:(

Nehéz helyzet.

2018. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Apukára nem számítanék. Azt mérlegelném, hogy egyedül el tudnám-e tartani és ez alapján döntenék.
2018. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

2.válaszolód vagyok.én nem kérném h hagyja ott a családját.ti voltatok felelőtlenek.

Miert egy meglévo csaladot szednél szét???

2018. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy mennyi idős lennék, mennyire szeretnék egyedül egy gyereket. Mert soha nem fogja elhagyni a családját a kedves apuka, ebbe a hitbe ne is ringasd magad.
2018. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, jókor szólok: én eleve nem kavarok családos emberrel, és ha nem akarok gyereket, akkor védekezek.

Ne legyél naiv: ilyen alakra nem számíthatsz, úgy dobja el a meglévő családot is, mint más a zsebkendőt. Te is így fogsz járni.

2018. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Csak akkor tartsd meg a gyereket,ha szeretnéd és fel tudnád egyedül nevelni.

Ne is ringasd magad abba,hogy tényleg ott hagyja a családját. Ha mégis megtenné, szerinted nem csalna a hátad mögött ugyanúgy,mint most a feleségét? Ne legyél már ennyire naív kérlek..

Ha egyedül is fel tudod nevelni,vállalod,akkor hajrá.

2018. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Addig állj egy lábon, míg otthagyja. Nem, én sem kavarnék nős férfivel. Abortuszra sem mennék. Felneveled, vagy egyedül, vagy vele...
2018. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
mi a jobb? nem hagyja ott, egyedül leszel vagy otthagyja a családját (gondolom gyerekkel) és azon filózol téged mikor csal meg?
2018. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem elég hogy családos hapsi a szeretőd, még fel is koppintott. Ribizli vagy!
2018. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!