Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen emlékeket tesztek...

Ti milyen emlékeket tesztek el a gyermeketekkel kapcsolatban? (üdvözlő kártya, szülinapi torta dísz, kedvenc csörgő stb. ) Esetleg vezettek babanaplót?

Figyelt kérdés
Egy éves a kisfiam, a babanaplóval rendesen le vagyok maradva és minden amit fontosnak tartok egy ajándék táskában pihen. Na, de mindent nem tárolhatok! Kíváncsi lennék Ti miket tesztek el.

2018. febr. 7. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezetek babanaplót. Néha van kis lemaradás nálam is. Üdvözlőkártya, az a karra rakott valami amit az újszülött osztályon adnak rájuk, 1. cipő, cumi, hazahozós ruha meg 1-2 kedvenc ruha. Amúgy is szeretek gyűjtögetni. Csörgők is megvannak még, lehet azt is elrakom majd. A ruhákat levéve mind elfér az 1. cipő dobozában, úgyhogy nem sokminden azért. A szundikendőjével alszik, de ha más lenne helyette valamikor, akkor elrakom azt is.

Kíváncsi lettem te miket raksz el. :)

2018. febr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Amikor még nem volt gyerekem, akkor láttam a könyvesboltokban (külföldön nagyobb a választék) olyan vastag fotóalbum szerű könyvet, amibe nem csak képet lehet tenni, hanem minden oldal egy napnak felel meg, ahova írni is lehet, nem csak fényképet tenni. Nagyon szépek voltak. Akkor eldöntöttem magamban, hogy lesz ilyen a gyerekemnek. Na, nem lett! :(

Aztán magamtól akartam írni egy babanaplót a mindennapokról a születésétől, de annyira fáradt voltam és annyi minden más dolgom volt (főleg a fiam 98%-ba), hogy annyiban maradt.

De elraktam a köldökcsonkját, a kórházi lapját, amire ráírják a nevét, súlyát, és az uh képeket :) Meg csináltam az első évünkről egy CEWE fotókönyvet. Igaz, nem napló, mivel visszamenőleg napi szinten nem mindenre emlékszem, de a képet és egy-egy bejegyzés van.

2018. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezeket tettem el eddig: hazahozós ruha, kicsi pléd (ez volt a takarója), üdvözlőkártyák, tortáról a figura (keresztelő), karszalag, minden orvosi papír (mindkettőnké), ultrahang képek, brendonban vettünk lenyomat készítőt és a kis talpacskáit belenyomtuk, felhúzós-zenélő kutyus.

Azt a típusú babanaplót nem szeretem ami nekem van: a születés történetének és az első ünnepeknek van 1-1lap, 1 oldalon a fogacskákat kell bejelölni, 2 oldal az első szavaknak/mondatoknak és bölcsődébe/óvodába/iskolába megyek. Elég korlátozott, szerintem le fogom cserélni.

Most fel fog szabadulni egy kis időm (befejezem a tanulmábyaimat) és szívesen foglalkoznék vele.


Még hajtincset akartam eltenni, de végül mégsem.

2018. febr. 8. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Én babanaplót vezetek mindkettőnek. A 3 évesé már jó vastag a sok beleragasztott apróságtól. (A kórházi szalag, a hazajövős zokni, hajtincs, apróságok az első kirándulásról, nyaralásokról, az első koncertjegy, az első rózsa szirmai, amit kapott, fényképek) Az első cumiból készítettem könyvjelzőt hozzá.

A fontos "állomásokat" is bőszen jegyzetelem. (mozgások, nevetés, az első puszi, stb.) A kicsijével még egy kissé el vagyok maradva, de az is alakulni fog.


Nagyon jó lesz nézegetni majd mikor felnőttek lesznek:)

2018. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen babanaplód van Előző? Én is olyat szeretnék amibe lehet ragasztgatni, de nem esik szét.
2018. febr. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!