Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességnél, ha a csípőmben...

Terhességnél, ha a csípőmben darázs csípés, áramütés szerűt érzek az mit jelent? Meg fáj a derekam hozzá. Miért van? 38+3 hkm

Figyelt kérdés
Más nincs. Nem görcsölök, nem vérzek semmi.

2018. febr. 10. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csípő érzés az, amikor a baba épp elnyom egy ideget, derékfájás lehet jóslófájás vagy igazi fájás kezdete, a terhességi kor már adott, hogy akár el is indulhat, egy meleg zuhanyt javasolok (nem forrót, az rosszat tehet!) mert ha megindult szülés mondjuk, akkor erősíti a fájásokat a meleg zuhany, a csípő érzés tényleg a baba lehet, hogy épp nyom egy ideget... mióta tart?
2018. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A csípő érzés az 22:40 kor kezdődött, de 1 óra múlva el is múlt.
2018. febr. 11. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csak ideget nyomott el, azért a csomagotok már legyen indulás-kész :)
2018. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már a 28-adik héten készen volt. :) Ma voltam szokásos vizsgálaton 39 hetesen és minden rendben. 2111 :) majd legközelebb már csak szerdán kell vissza mennem jövőhéten 40 hetesre. De kitudja lehet előbb, ha a kisasszony felmondja az albérletét. :)
2018. febr. 12. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó hogy mondod, akkor nekiállok én is, most lépek a 28. hétbe, de mivel többedik baba, teljesen elhavazódtam, már tényleg jobb lenne pakolászni, szerintem nekiállok én is azért egy biztonsági csomag összeállításának :D

Hajrá, kérdező, szorítok, hogy minden szépen menjen :) (első voltam)

2018. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!