Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A saját otthonomban nekem...

A saját otthonomban nekem kell fegyelmeznia férjem fiát?

Figyelt kérdés
A férjem úgy gondolja ha nekem nem tetszik valami szóljak én. Ő nem fegyelmezi elintézi ilyennel hogy hàt ezt nem kéne. Meg màr úgyis mindegy. Ha mondon hogy kicsit fogja màr azt mondja segítsek én én fegyelmezzem. Most kiborultam és leotdítottama pàrom. Nem neveltem még gyereket de vannak olyan dolgok amik nem férnek bele.
2018. febr. 11. 11:58
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
63%

Szuper apa lehet. :(

Add a tudtára, hogy a gyerektől nem vált el, ugyanúgy kell nevelnie és fegyelmeznie, elvégre ő az apja.

Neked kvázi nincs közöd hozzá.

Viszont ha nem tudja fegyelmezni, akkor oldja meg a láthatást másképp, de ne vigye oda. Akkor talán hajlandó megmoccanni, mert az mégis csak kényelmetlen.

2018. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Én mondtam , hogy akkor ne hozza ide. Erre én ilyet nem mondhatok. Akkor menjek el én.
2018. febr. 11. 12:04
 3/60 anonim ***** válasza:
73%
Mivel kapcsolatban kell fegyelmezned a fiát? Írj konkrétumot.
2018. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
50%
A saját otthonom azt jelenti, hogy az enyém, ergo én mondható meg, hogy oda ki jöhet és ki nem. Gondolom itt közös otthonról van szó.... Amúgy meg ha a férjed, nem most jöttél rá, hogy van gyereke és hogy az milyen, nem kellett volna ezeket a dolgokat még a házasság előtt megbeszelni?
2018. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%
Arra azért készülj fel, hogy a leendő közös gyereketeket se fogja nevelni, de azért majd jól a fejedhez vágja nem egyszer, hogy azért lett olyan, mert a te nevelésed. Gondolkozz el ezen.
2018. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
24%

Nyuszicsibe, így jár az aki olyannal kezd akinek már van kölyke. Gondolom halmokban álltak a független gyermektelen fárfiak, de neked egy ilyen kellett.

Biztos szuper férfias lehet, és megbízható. :D

Istenem...nők...

2018. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a férjednek kellene nyilván, hiszen az ő gyereke. De gondolom tudtad, hogy ilyen... ha ő nem fegyelmezi, akkor neked kell határokat szabni. Viszont közös gyereket biztos nem vállalnék ilyen emberrel (de mondjuk hozzá se mennék...)
2018. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Elpakoljuk magunk utàn a jàtékot. Nem öntözzük szét a gyümölcslevet. Kérjen. Ne azt mondja akarom most. Ha ràszólunk pofàkat vàg. Telefon azonnal kell neki mint az édesség is. Ilyenek.
2018. febr. 11. 12:18
 9/60 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves?
2018. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy te menj a saját lakásodból?

Egyébként egy próbát megér. ;) Legközelebb reggel menj el, este haza. A kettő között lehet menni rokonhoz, baráthoz, plázázni, fodrászhoz, kirándulni, stb.

Este beesel, üde mosollyal, hogy te kipihented magad, remek ötlet volt.

Hidd el, hogy ő nem lesz ilyen üde.

2018. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!