Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a pár...

Van itt olyan akinek a pár hónapos babájának volt babysittere?

Figyelt kérdés
Van már egy ovis gyermekem,és érkezik a kistesó. Én elkezdtem egy egyetemet,és havonta kb. 5 napra 8-16 között kellene a kicsit egy megbízható dadára hagyni.A nagyobbra sose vigyázott senki,azt megtudtam oldani,de ennyi szabija sajnos nincs a férjemnek.Akinek volt dadája az hogy találta,írna róla kicsit bővebben,hol érdemes keresni stb stb
2018. febr. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknek volt az én másik baratnőm. Szerintem ismerősöknél érdeklődj.
2018. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én unokabátyámék kislányára vigyáztam 3x8-9 órát egy héten rendes órabérrel.


De védőnő szakon tanultam, tehét volt csomó gyermekes tárgyunk (gondozástan, lélektan, elsősegély, ilyesmik) így 100%-ban rám merték bízni a lánykát.

2018. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én külföldön lakom, de mi úgy kerestünk dadust, hogy beszéltem a helyi orvosi fősikola nővér/védőnő szak vagy kar (itt kicsit máshogy van) dékánjával és ő ajánlott végzős diákokat, és a lány aki jött hozzánk be is számíthatta gyakorlatnak azt a 3 hónapot. De végül maradt velünk.


3 hónapig ingyen dolgozott mert ez volt a nem fizetett szakmai gyakorlata, utána viszont felvettük részmunkaidőre.

2018. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit mondok, hogy nagyon meg voltam elégedve vele. Rengeteget segített, főleg a szaktudása az ami megnyugtatott, mert mindig rendelkezésre állt.


Azt nem tudom, hogy sikerült pontosan kibuliznia, hogy ez a 3 hónap beszámítson, ezért az ingyen munkára senki se számítson. De ha végig fizetni kellett volna akkor is ezt választottuk volna. Ha tudsz keress hasonló diákokat :) Akár olyat is akinek már megvan a gyakorlata :)

2018. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon jó ötletet adtatok,hiszen itt is van Egészségügyi főiskola tele védőnő,szülésznő és ápoló tanulókkal,hátha sikerül közöttük találni.
2018. febr. 11. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csecsemőgondozó tanonc vigyázott a kislányomra :D , mert 4 hónapos korától havi 1 este randiztunk a férjemmel...
2018. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!