Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ilyen nevű nőkről?

Mit gondolnál ilyen nevű nőkről?

Figyelt kérdés
Adelina, Amanda, Amélia, Angelina, Annabella, Antonella, Arianna

2018. febr. 12. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Semmit, mivel ezek csak nevek s még csak nem is ő adta magának.


Amúgy a többségük tetszik :)

2018. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Az Annabella létezik
2018. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Az Amanda szexi. A többi olyan mű, idegen, digós. (Jó, az Amanda is az, de mégis más.)
2018. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Borzasztoak.
2018. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Adelina, Antonella, Arianna= szappanoperás

Amanda, Annabella=vállalható, de nem adnám

Nem ismerek ilyen nevű kislányokat, nőket így nem gondolok semmit, mivel mindig személyekhez kötöm.

Angelináról csakis Jolie.

2018. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Adelina nevu lanyt ismerek: alacsony, csipogos, de a neve szep szerintem.

Az Amanda/ Amelia/ Angelina/Arianna kulfoldon jol hangzo nevek, de pl egy Toth Angelina eleg furan hangzik .

Annabella/Antonella nekem kellemetlen hangzasuak.

2018. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Azon kivül h a szüleik jol k!&sztak velük semmit .
2018. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amélia tetszik is,az Annabellára se kapnám fel a fejem, a többiért csak sajnálni tudnám.

Amanda, Angelina Arianna-romás

Adelina, Antonella-túl cifra

2018. febr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Az Angelina és Annabella neveken kívül, mind ismerek ilyen nevű lányt \nőt és amikor én átlagos hétköznapi nevű rákérdeztem milyen ilyen névvel élni, mind azt mondta szereti a nevét és sose érte hátránya belőle. Amikor Bemutatkozik inkább dicséretet kapott, mint megdöbbenést. Mindig megjegyzik a nevét és nem csúfolják. Az idősebb mondta, hogy a gyakoribb neveket könnyebben lehet csúfolni, mert már több évtized volt kitalálni rá valamit és amúgy is az idősebb korosztály kedvenc elfoglaltsága volt.

Itt a gykn meg az összes ilyen és hasonló névnél megy a fújjolás. Érdekes.

2018. febr. 13. 07:13
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Az Amanda gyerekfejjel nagyon tetszett, mindig úgy gondoltam, egyszer majd úgy hívják a lányomat.

Azóta viszont sajnos ez is nagy divat lett bizonyos kisebbségi körökben, úgyhogy kiesett a listából.


A többi: Angelina, Antonella, Arianna, ugyanaz a véleményem, mint az Amandáról.


Az Adelina (inkább Adelin), Amélia (inkább Amália), Annabella kifejezetten tetszik.


Most, hogy így eszembe juttattad, az Adelin megy is a listámra, kamasz fejjel olvastam egy regényben, és már akkor is imádtam. :)

2018. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!