Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén: ezek a napi körkérdé...

Őszintén: ezek a napi körkérdések mennyire kamuk?

Figyelt kérdés
Mintha beakadt volna a lemez, valaki újra és újra felteszi a házimunkával, főzéssel kapcsolatos, unalomig ismételt kérdéseket amik elvonják a figyelmet a konkrét kérdésektől. Most komolyan érdekli az illetőt vagy csak provokálni akarja a jó népet? Illetve szerintetek ez egy ember vagy mindig más?
2018. febr. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem is figyeltem h annyi ilyen kerdes lenne.. te se figyelj oda ha nem erdekel vagy unod , sajnos ígyis-úgyis ez a helyzet marad egyes kérdésekkel. De erre van az oldal. Sok mindent nem tehetünk.:(
2018. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az elmúlt udőben 1 ilyen kérdésbe futottam bele. Ott véleményem szerint a kérdező első sorban "vállon veregetést" várt. Dícséretet. De úgy vettem észre a válaszai alapján hogy provokálni is akarta az olvasókat illetve válaszolókat.
2018. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Akiről már írtak az biztos, hogy provolálni akart. Nagyon sok kérdésben fedezhető ez fel. Persze van, hogy a válaszolók öntik az olajat a tűzre. Több olyan kérdést olvastam (nem az elmúlt 1-2 hétben) aminek a témája, hogy telik egy nap a babával, hogy lehet jó nő és anya egyben és ezekhez hasonló kérdések. A neves kérdéseknek sincs sok esetben valóságszerűsége, legalábbis szerintem.Mondjuk én mindig megbánom mikor hozzászólok egy-egy kérdéshez.
2018. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is feltunt es nekem is megfordult a fejemben, hogy ugyanaz teszi fel ezeket a kérdéseket. De nem ertem, szerintem kajak orvosi eset ha tenyleg igy van... az szóban forgó anyuka, aki a saját vállat veregette egyfolytaban, az tuti bolond :D
2018. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!