Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet összefüggés ezek között...

Lehet összefüggés ezek között vagy csupán a véletlen műve?

Figyelt kérdés

Világéletemben változó, kiszámíthatatlan volt a ciklusom hossza (28-38 nap között). Amióta próbálok teherbe esni, (6 hónapja), mindig 28-29 napos...

Nem zavar, sőt örülök neki, hogy végre nagyjából egyforma hosszúak.

Ma gondolkodtam, hogy ez vajon véletlen lehet, vagy lehet köze hozzá annak ,hogy próbálkozunk?

(12 éve menstruálok egyébként)


2018. febr. 15. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem az első gyereknél full rendszertelen volt a ciklusom. Évek múlva beállt, majd fel-felborulgatott. Utána többnyire rendszeres volt (25-28 nap), de voltak kiugrások (pl 32 nap), mégis megfogant a kicsi.

Utána hamar beállt 26-29 napra, így azt is tudtam, mikor van a középidő, így a harmadikat napra pontosan tudom, mikor fogant.

2018. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)
2018. febr. 17. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!