Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélik azokat az embefeket...

Elítélik azokat az embefeket az embertársai akik korán vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés
19eves lany vagyok. Baratommal elek sajat hazunk van (o 20eves). En gyerekkorom ota azt mondtam fiatal szulo szeretnek lenni, ezt most is igy gondolom. Mindig is erettebb voltak a korombelieknel. En nagyon szeretnek mar babat es parom is igy van, nem mondom hogy uszunk a penzben, de mindenunk megvan amire szuksegunk van. Attol felek ha bevallalunk egy babat elitelnek a korulottunk levo emberek hogy "meg mi is fiatalok vagyunk" stb.. De en mar tenyleg nagyon szeretnek! Ki mit gondol errol?
2018. febr. 16. 17:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Voltam*
2018. febr. 16. 17:32
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja es azt hozzatennem, nem anyuci meg apuci segit nekunk mindenben, mind a ketten dolgozunk, teljesen sajat labra alltunk, nem fuggunk senki penzetol!
2018. febr. 16. 17:36
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem a korod a baj, hanem, hogy ennyire érdekel mások véleménye.
2018. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Én 19 voltam amikor szültem. Megszokták kérdezni hogy az enyém-e de ennyi.
2018. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem függtök senkitől, miért érdekel, hogy vadidegen emberek mit gondolnak rólad???

Volt ilyen beállítottságú barátnőm, szintén fiatal anyuka akart lenni, az is lett. Aztán meg nem tudtak megbírkózni a feladatokkal, szèpen szétmentek. Túl nagy volt a külső nyomás rajtuk a szülők részéről, ők meg nem tudták kezelni.

2018. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

nem ítélek el ennyiből soha senkit mivel nem tudom tervezte e, esetleg erőszak áldozata lett, vagy nyert a lottón...mit ítélkezzem.


a helyedben, mint szintén fiatalnak számító anyuka, nagyon átgondolnám, főleg a párkapcsolatod miatt...mióta tart egyáltalán? olyan régóta nem lehettek együtt...mi 8 évet éltünk együtt a gyerek előtt és én mondom, próbára tett minket rendesen, pedig mindenki számára álompár vagyunk...nem csak az a lényeg van e pénz meg ház, kétségtelen ez az egyik alap, de ennél fontosabb szerintem a családi egység, biztonság, ami két tinédzser között szerintem még nem lehet meg.

2018. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ebben az évben leszünk négy éve együtt. Nagyon összevagyunk "nőve" mivel szinte elejétől fogva együtt élünk. (Tudom, ez ilyen fiatalon furcsa)
2018. febr. 16. 18:15
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne foglalkozz mások véleményével.Azzal tőrödj te és a párod mfit szeretnétek.Ha igazán szeretitek egymást és tényleg családot szeretnétek alapitani akkor ne hagyd hogy mások befolyásoljanak.en 1i éves lány vagyok es a barátommal és is nagyon szeretnék mar babát de mi még nem élünk együtt.én a te helyedbe nem mások véleményével foglalkoznák
2018. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
El. Engem is sokan lenéztek akit nem ismertem pedig nem szültem extrém fiatalon, csak úgy néztem ki. 24 évesen az egy dolog hogy elkérték a személyimet dohányboltban, de elég döbbent arccal nézegették. 26 évesen szültem és látom az emberek arcán a lenézést, pedig akkor már 3 éve dolgoztam, igaz nagyrészt hitelre de volt lakásunk, nem volt a kapcsolat se friss, félretett pénzünk is volt, Szerintem igen de általánosítás, te is tudhatod, egy átlagos 20 éves nem tart itt. Éretlen, munkája kevésnek van mert vagy tanulnak még vagy csak vannak. Komoly kapcsolatra is sok 20 éves totál éretlen nemhogy gyerekre. Én ismerek valakit aki 19 évesen szült, na neki nagyon nagyon korai volt. A gyereket inkább a nagymama neveli, ő meg vagy a barátaival lóg vagy bulizik vagy pasizik, mert természetesen pár hónapos kapcsolatba szült, 0 nap bejelentett munkaviszonnyal, az anyja nyakára, apuka le is lépett elég hamar, a csajnak meg a gyerek is teher. (Rokon amúgy, emiatt vagyok képben) na én nem szoktam lenézni az embereket, se fiatal anyukákat se szinte senkit, őt egy kicsit azért..
2018. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat! :)
2018. febr. 16. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!