Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nehézségek a névválasztásban?

Nehézségek a névválasztásban?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen összeírtunk pár nevet,ami tetszik mindkettőnknek,viszont képtelenek vagyunk választani.

Ami az egyikünknek nagyon tetszik,az a másiknak nem és fordítva... Mikor végre "megvan" a név,mindig elbizonytalanodunk és megint végigböngésszük a listát.


Az alábbi nevekről mi a véleményetek?


Norina, Eliza, Borbála, Szófia, Szonja, Alíz, Laura


Simon, Benjamin, Kornél, Olivér, Milán, Szabolcs, Martin



Illetve ha leírnátok a kedvenc neveiteket, azzal is sokat segítenétek. :)


Előre is köszönöm!


2018. febr. 18. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem Norinám van, barátnőm lánya Szófia. Felénk ezek nem tömeg nevek, Norina 3 van a városban, Szófia 1. :) Szerintem az Alíz is szép.


Kornél és Martin tetszik a legjobban, ha fiú lett volna Norina, Martin lett volna. :)

2018. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szófia, Aliz - Simon, Olivér, Martin

nekem ezek tetszenek - nincs közös a két listán?? A névválasztásnál még fontos szempont, hogy a vezetéknévvel melyik hangzik legjobban: Azzal fogja használni egy életen át! (és nem a testvére nevével, amihez gyakran igazítják a hangzást) Hangosan kiejtve próbálgassátok az esélyeseket.

2018. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Borbála a kislányom. Nagyon szereti a nevét.

Tetszik még a Laura

Fiúból tetszik a Kornél, Olivér, Simon

Az én kedvenceim Boglárka, Zoé, Sára, Róza. Marcell, Illés, Zente, Krisztián.

2018. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem volt már?


Ezekből a Laura és az Olivér neveket adnám, de a többi sem rossz. A lényeg, hogy jól passzoljon a vezetéknévhez.


Nekem a Szilárd, Szilveszter, Barnabás, Attila, Richárd, Ildikó, Patrícia, Bernadett, Blanka, Héla a kedvenceim.

2018. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezekből tetszik:Borbála, Laura, Simon, Kornél

Nem rossz: Alíz, Szabolcs

felén tucatnév: Norina, Szófia, Eliza, Olivér, Martin, Milán-ezek nem is tetszenek és amúgy se adnám.


A mi listánk: Júlia, Henriett, Marianna, Liza, Karolina, Veronika, Katalin, Iván, Márk, Róbert, Norbert, Lőrinc, Lóránt

2018. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez már volt.


Eliza, Alíz, Laura okés

Benji, Olivár, Milán, Martin.


Nekünk kedvenc: Luca, Elmira, Mikolt, Barnabás.

2018. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül az Alíz, Laura, Milán tetszik a legjobban. Nekem az Alíz egyébként nagy kedvencen volt, de a páromnak nem tetszik. Így ha lány nálunk Arina, ha fiú pedig Botond lesz.
2018. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
A lányok közül nekem az Eliza, Alíz és a Laura mindig is tetszett, a fiúk közül innen esetleg a Martin. A kedvenc fiúneveim az Armand, Kende de tetszik az Ádám, Erik, Áron is.
2018. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Norina es a Szonja ezekbol,a fiu pedig Kornel:)

A mi babaink ha lanyok lesznek Aletta Irina es Alina Miriam (az eredeti Mirtill volt de aztan ezt tul kemenynek talaltuk:D) ,ha fiuk akkor Valentin es Zsombor :)

2018. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Ezek közül a Borbála, a Szabolcs és esetleg a Kornél tetszik.
2018. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!