Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor volt olyan érzéseek...

Mikor volt olyan érzéseek Hogy tehetetlennek érzitek magatokat a kamasz gyereketekkel szemben?

Figyelt kérdés
Ír ez a konkrét példákat személyes élet tapasztalatokat
2018. febr. 22. 20:55
 1/4 Zoequeen ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok es en annyira kibirhatatlan voltam 15-16 evesen sajnos. A szüleimmel mar nagyon jo a kapcsolatt. De velem ugy oldottak meg h mar nem üvöltöztek velem annyit es nem maris pofont kaptam. Sok kamasz igy gondolkozzik mint en akkoriba. Egy pofon utan megrosszabb lesz csak
2018. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy anyukát, lánya lógós, pasizós, ott valami olyasmi megy, ha az anya nem engedi sehova, akkor is elmegy és kiabál, felesel. Az anya abban érzi a tehetetlenséget, hogy elvégre nem zárhatja be a házba, gőze sincs mit tegyen.


Mi viszont rettegésben éltünk, ilyet nem mertünk volna.

2018. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Olyan 15-16 volt a fiam amikor szakított vele az első nagy szerelme.Dühöngött őrjöngött ütötte a falat ököllel borogatta a bútorokat.Szerencsére pont ott volt az apja/elváltunk/ és lefogta.Én nem tudtam volna.

14-17 közt volt vele nehéz.Pl. hiába keltettem reggel ha nem akart nem kelt.

Amúgy nem voltak nagyon durva dolgok, a nem tanuláson meg a lógáson ment mindig a vita.

De leérettségizett.Elmúlt.

Lassan kezdem a lányommal ő 11 de már lázadozik.

2018. febr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hogyan lázadozik?
2018. febr. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!