Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt miért csinálja a lányom...

Azt miért csinálja a lányom hogy éjszaka felébred és utána 1órát fent kell lenni vele mert nem alszik? Normális? Nem tudom elaltatni sehogy sem.1 éves

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mesélj kérlek arról, hogy milyen a helyzet olyankor. Külön szobában van? Sötét van ott? Ha felébred mit csinálsz? Kap valamit? Vagy játszani kezd?

Ezekkel könnyebben tudunk tanácsot adni. Lehet hogy a módszer miatt lesz éber az ébredés után.

2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislámyom is csinálta. Ő velem aludt pedig. 23 hós,már ritkán fordul elő nagyon.
2018. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inni adok neki ha felébred mert kéri utána elkezd játszani. Nincs annyira sötét kintről jön be fény. Velünk alszik.
2018. márc. 4. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónaposan csinálta ezt. 2-3 órát töltött ébren. Amíg paskoltuk a fenekét nyugton volt, de amint kijöttünk, sírt. Ebben az időben foga is jött, meg nem minden este csinálta, kb heti 2x, de fogalmam sincs mi volt ekkor az oka. Egész nap- este minden ugyanúgy volt, mint bármikor máskor. Köztünk nem aludt vissza, a fejünkön ugrált. Egyébként kb 2 hónap volt, aztán ezek megszűntek. Igaz kapott leesésgátlós ágyat meg kibújtak a kisörlők és szemfogak, de azóta se volt ilyen.
2018. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta egyévesen, kb. két hónapig tartott, utána is csak fokozatosan lett jobb, de szerencsére elmúlt ez az időszak. Most két éves, nagyon ritkán azért még megesik, de akkor sem tart egy órán keresztül, maximum 20 perc, de ez már tényleg kivételes alkalom. Fogalmam sincs, hogy ez mitől van a piciknél, de úgy látom, viszonylag gyakori jelenség.
2018. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 17-18 hónapos korában csinálta, de ő 3-4 órákat is fent volt. Éjszaka 2-3 között felkelt és csak 5-7 között aludt vissza. Az ég vilagon semmi tünetet nem észleltem (kisgyermeknevelő vagyok), láthatóan nagyon jól elvolt, sokmindent kipróbáltam, hogy elaludjon, de képes volt bármivel játszani, jókat szórakozott. Jó 3-4 hét elteltével kiderült, hogy középfülgyulladása van és felső légúti fertőzés, még kezdeti stádium. Gondolom azért már korábban fájhatott neki, mert mióta megkapta az antibiotikumot kiválóan alszik 21-reggel 7-8ig és déltől fél 4ig.
2018. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!