Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruáció....

Szülés utáni első menstruáció. Másnak is ömlött?

Figyelt kérdés
Igazából a második, az előző hónapban is volt némi maszatolás, de most konkrétan erősebb a vérzés, mint a szülés után. Ez nem lesz mindig így, ugye? Még csak 3 hónapos a kislányom, kiakaszt, hogy óránként ott kell hagynom 10 percre, amíg rendberakom magam. 😕
2018. márc. 10. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nàlam is. Szoptatàs alatt szedhető fogamzàsgàtlót szedek, arra is gondoltam, hogy nem e az okozza ezt az erős vérzést az arcbőröm is olyan mint a pubertásoknak. A régi tabletta szedéssel csak megvonásos vérzés volt és nem voltak ilyen problémàk
2018. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 2-3 menzesz volt olyan hogy baromi sok.Meg is lepődtem,mert nekem szülés előtt szinte alig volt.Szülés után is nagyon erős vérzésem volt.Aztán utána normalizálódott.
2018. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt mindket szulesem utan. Nem maradt igy, csak az elso nehany mensi volt ilyen eros, raadasul gorcsoltem is nagyon.

Sajnos en nem igazan tudtam szoptatni nehany hetnel tovabb, fogamzasgatlot sem szedtem es megis ilyen volt, pedig 2-3 honappal szules utan mindig megjott az elso mensi, tehat nem maradt ki sok ido.

De azutan rendezodott, olyan lett, mint regen (4 nap es csak az elso nap erosebb, majd egyre gyengebb, gorcs nelkul).

2018. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 én nem szedek fogamzásgátlót, nem hiszem, hogy attól lenne.

#2 nekem sem volt fele ennyi sem a terhesség előtt. Remélem, normalizálódik a helyzet, mert ez így durva.

2018. márc. 10. 10:18
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 én szoptatok, meg is lepődtem, h már megjött. De hogy így, na erre nem számítottam. 😕
2018. márc. 10. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem csak 11 illetve 7 honap utan jott meg eloszor szules utan de igen, nagyon eros volt. Sehova se tudtam elmenni mert tenyleg orankent kellett cserelnem. Nekem is 2-3 alkalom utan szepen visszaallt a normalis mennyiseg. En is szoptattam.
2018. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na akkor magyon remélem, hogy nyárra rendeződik. 😊
2018. márc. 10. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem rendeződött... Teljesen összevissza jött meg és minden előjel nélkül. Szerencsés voltam hogy az első télen jött meg, így a hosszú kabát alatt nem látszott a baleset.... Majdnem egy évig vartam, hogy rendeződjön, legyen legalább valami előjel, de semmi, így az orvos végülis fogamzásgátlót irt fel
2018. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minél hamarabb szeretnénk a következő babát, szóval nálam a fogamzásgátló nem játszik. 😊
2018. márc. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!